Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska jest zakochana?

Agnieszka Kaczorowska (23 l.) jest zakochana?! Tak można wywnioskować z jej wpisu na portalu społecznościowym. Aktorka przyznała się do stanu lekkiego roztargnienia i do tego, że czuje motyle w brzuchu!

Ostatnio wiele się dzieje w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Niedawno kupiła piękne mieszkanie w centrum Warszawy. Podobno z urządza je z dużym zapałem i już zaprosiła znajomych na "parapetówkę".

To nie koniec zmian! Tancerka chyba przejęła się, że złapała kilka dodatkowych kilogramów i przeszła na popularną wśród celebrytów dietę pudełkową. Chce wrócić do formy i szczupłej sylwetki. 

Z pewnością pomoże w tym jej ogromna pasja, czyli taniec. Co prawda odchodzi z "Tańca z gwiazdami", ale to nie oznacza, że zrywa z tańczeniem na dobre. Wręcz przeciwnie! Teraz zainwestuje w kursy i szkolenia.

Reklama

"Poczułam, że potrzebuję celu, który sprawi, że będę musiała zawalczyć. Chcę znów czuć dreszcze, ekscytację i chęć pokonywania kolejnych granic. Wiem, że to jest duże ryzyko zawodowe, ale wszystko we mnie krzyczy, że powinnam wrócić do tańca turniejowego"- tłumaczyła w "Party".

Wiele wskazuje na to, że przełom nastąpił nie tylko w jej karierze, ale także w życiu uczuciowym. Z nowego wpisu Kaczorowskiej na Facebooku można wywnioskować, że zakochała się!

"Niedobrze. Cokolwiek byście mnie teraz nie zapytali lub nie zaproponowali to pewnie się zgodzę. Tak. Racja. Nie powinnam się przyznawać do tego publicznie #happy_me #ach_te_motyle!" - napisała.

Już teraz gratulujemy!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy