Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska bawiła się w najlepsze bez męża i córki! Pokazała zdjęcie!

Agnieszka Kaczorowska (27 l.) to szczęśliwa i oddana mama i żona. Odkąd wyszła za mąż, a potem urodziła pierwsze dziecko, wprost nie posiada się ze szczęścia. Teraz jednak pierwszy raz przyszedł czas na rozłąkę z maleństwem!

Najpierw romantyczny ślub w pięknej Toskanii, a potem narodziny pierwszego dziecka - Agnieszka Kaczorowska nie może być bardziej szczęśliwa. 

O niczym tak bardzo nie marzyła, jak o takiej cudownej rodzinie. Miłość między nią, a Maciejem widać na każdym kroku, a narodziny maleństwa tylko scementowały ich związek. 

Od lipca 2019 roku, kiedy to Emilia pojawiła się na świecie, rodzinka w ogóle się ze sobą nie rozstaje i kocha spęczać razem czas. 

Przyszedł ten trudny dla każdej mamy moment, by jednak na chwilę rozstać się z dzieckiem. Agnieszka wybrała się ostatnio na widownię "Tańca z gwiazdami", gdzie jeszcze do niedawna tańczyła w roli tancerki. 

Kaczorowska nie ukrywała na swoich mediach społecznościowych, że to ważny i trudny dla niej moment. 

"Mamuśka ma wychodne... I już trochę tęskni za małym Skarbem... Ale Emi w najlepszych, Tatusiowych rękach" - napisała pod swoim zdjęciem, na którym prezentowała makijaż i strój na ten wyjątkowy wieczór. 

Od porodu gwiazdy minęły już dwa miesiące. Niektóre celebrytki decydują się na wyjście na imprezę branżową kilka dni po porodzie, więc Agnieszka zdecydowanie nie należy do rekordzistek w tym temacie. 

W komentarzach fanki dodały Kaczorowskiej otuchy i twierdziły, że mamom też należy się coś od życia i życzyły swojej ulubienicy miłej zabawy. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje