Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Dygant zaręczona!

Wielbicieli Agnieszki Dygant, których martwią problemy w życiu osobistym aktorki, możemy uspokoić: Agnieszka właśnie zaręczyła się z Patrickiem Yoką.

Ostatnio Dygant (36 l.) dementowała doniesienia, jakoby była w ciąży. Najnowsze informacje mogą jednak ożywić te plotki. Jak dowiedział się magazyn "Gwiazdy", Agnieszka i Patrick zaręczyli się kilka tygodni temu.

Reklama

Wydaje się, że do tej pory parze nie zależało na legalizacji związku. Mówiło się, że Dygant nie chce już brać ślubu, bojąc się, że małżeństwo znowu skończy się rozwodem (aktorka była związana z Marcinem Władyniakiem). Skąd więc nagła zmiana decyzji?

Informator "Gwiazd" zdradził, że jednak to Dygant nalegała na ślub. Podczas urlopu w Chorwacji tak długo naciskała Yokę, aż ten w końcu poprosił ją o rękę. Nie miał nawet pierścionka zaręczynowego - sprezentował go narzeczonej dopiero po powrocie do Polski.

Czy ta nagła zmiana priorytetów w życiu Agnieszki nie ma przypadkiem żadnego związku z niedawnymi plotkami? "Nie spodziewam się dziecka, nie jestem w ciąży" - mówiła poirytowana "Twojemu Imperium". Jak jest naprawdę? Przekonamy się z pewnością już niebawem...

Zobacz również:

Smutne dzieciństwo Agnieszki Dygant

Dygant: Nie jestem w ciąży!~

Agnieszce Dygant puściły nerwy

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama