Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Agnieszka Chylińska właśnie dlatego zdecydowała się na ten krok?

Ubiegły rok był wyjątkowy dla Agnieszki Chylińskiej (40 l.). Odważnie przyznała, że w jej małżeństwie pojawił się kryzys, że nastąpiło przesilenie. Ona jednak nie spogląda w przeszłość i nie boi się realizować swoich marzeń. Właśnie zdała egzamin na prawo jazdy i może poczuć się prawdziwie wolna oraz niezależna. W „Życiu na gorąco” możemy wyczytać, prawdopodobnie dlaczego zdecydowała się na to po tylu latach.

Kariera Agnieszki Chylińskiej sprawiła, że stała się ona osobą majętną. Dlatego wybudowała dom, do którego wprowadziła się wraz z rodziną. Dla trojga jej dzieci to idealne miejsce. Z dala od tłoku Warszawy mogą one spokojnie się rozwijać. Również piosenkarka może pracować nad nowymi piosenkami. 

Reklama

Był tylko jeden problem: auto! A właściwie brak odpowiednich uprawnień do jego prowadzenia. Nie była to potrzeba paląca. W końcu od czego jest mąż, znajomi oraz taksówkarze. Na koncerty artystka też przecież nie musiała dojeżdżać własnym środkiem transportu. 

Ale w końcu dzieci dojrzewają i ktoś musi zadbać o ich transport do przedszkola oraz szkoły. Nie było innego wyjścia. Trzeba było przezwyciężyć własne lęki i niepokoje. Przemóc się. Dlatego dziś Agnieszka Chylińska może śmiało powiedzieć, że już nie musi być zdana na innych. 

Być może decyzja dotycząca kursu na prawo jazdy miała też związek z zawirowaniami w życiu osobistym artystki, która dobrze zrozumiała, że czasami są taki chwile, iż trzeba postawić tylko na siebie. W końcu zawsze potrafiła podejmować odważne decyzje. 

Tak było np. z zespołem O.N.A., z którego zdecydowała się odejść, żeby robić solową karierę. Podobnie było, gdy zasiadła w jury programu "Mam talent!". Ona, osoba z dystansem do świata show-biznesu, od razu stała się jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych twarzy. Dlatego udział w nowym show "Mali Giganci" już nikogo nie dziwił. Co więcej, to jeszcze bardziej utorowało jej drogę do sukcesu i wolności, ale tym razem artystycznej.

Agnieszka Chylińska właśnie jest na trasie koncertowej nowej płyty "Forever Child". Jej koncerty przyciągają setki fanów. I nie jest tak tylko w Warszawie, Katowicach czy Lublinie. Tłumy zjawiają się też podczas występów w Brukseli, Dublinie i Londynie. To może zaskakiwać, bo nie tak łatwo zapełnić sale poza Polską. Jej się to znakomicie udaje. 

Nic więc dziwnego, że niedawno nowy album Chylińskiej uzyskał status podwójnie platynowej płyty za sprzedaż w ponad 60 tysiącach kopii!Jak na współczesne warunki to jest wielki sukces. Ten sukces sprawia, że kupno auta nie będzie dla niej żadnym problemem. Zresztą kolejny raz okazuje się, że w jej życiu najważniejsza jest niezależność. To ona pozwala podejmować jej odważne decyzje i wychodzić z nich zwycięsko.

***
Zobacz więcej materiałów

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »