Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska robi przerwę w karierze!?

Agnieszka Chylińska (43 l.) od kilku lat żyje bardzo intensywnie. Kariera i zobowiązania zawodowe przez ostatni czas były dla niej na pierwszym miejscu. Jednak niedługo wszystko ma się zmienić. Wiele wskazuje na to, że artystka zniknie z show-biznesu i zrobi sobie przerwę w karierze!

W ostatnich latach Agnieszka Chylińska poświęciła się pracy. W ciągu trzech lat wydała dwa albumy - "Forever Child" i "Pink-Punk", które okazały się wielkim sukcesem. 

Reklama

Wraz z wydaniem nowych płyt piosenkarka wyruszała w trasy koncertowe, w ramach których zagrała kilkaset koncertów. Oprócz tego brała udział w nagraniach do "Mam Talent".  

Zobowiązania zawodowe łączyły się z przebywaniem poza domem, a przecież Agnieszka jest mamą trójki dzieci, które ciągle potrzebują jej opieki.

Dlatego teraz wyznała, że zamierza odpocząć od sławy i zrobić sobie przerwę w karierze. 

"Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebują nabrać wiatru w żagle i odpocząć." - powiedziała Chylińska w rozmowie z magazynem "Flesz".

Czym w przerwie zajmie się wokalistka?

Okazuje się, że Agnieszka zamierza poświęcić czas rodzinie i skupić się na napisaniu kolejnej książki.

Trudno jednak stwierdzić, kiedy miałaby odbyć się zapowiadana przez "Flesz" przerwa artystki. Jesienią będzie można zobaczyć Chylińską w "Mam Talent", a końcem roku wyruszy w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej działalności artystycznej, która zakończy się w 2020 roku. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje