Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska: Przerażające, jak teraz wygląda! Spójrzcie, co zrobiła

Agnieszka Chylińska (43 l.) znów szokuje swoim zachowaniem. Właśnie okazało się, że artystka zdecydowała się na zrobienie tatuażu na twarzy. Wielu uważa, że tym razem gwiazda przesadziła i przekroczyła pewną granicę. Przecież jeszcze nie tak dawno chciała usunąć swoje „pamiątki”. Skąd ta zmiana?

W ostatnim czasie o Agnieszce Chylińskiej znów jest głośno. Artystka wydała książkę dla dzieci i przy okazji napisała list do fanów, w którym dała do zrozumienia, że w jej życiu nie jest lekko, a jedna z jej pociech cierpi prawdopodobnie na autyzm. 

Reklama

W zeszłym tygodniu podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiła się w nowej fryzurze i wywołała tym sporą sensację. Piosenkarka (sprawdź!) ma teraz długie blond dredy, w których wygląda naprawdę dobrze. 

Niestety, Agnieszka postanowiła dokonać jeszcze jednej zmiany, która może okazać się głośnym wołaniem o pomoc. Gwiazda wytatuowała sobie na twarzy napis "Love me", czyli "Kochaj mnie". 

W sieci od razu pojawiły się liczne komentarze dotyczące tego, że jest to już przesada, by na twarzy wykonać tatuaż. Z kolei niektórzy uważają, że nowa "dziara" może być próbą zwrócenia na siebie uwagi i rozpaczliwym krzykiem o pomoc. 

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda od lat zmaga się z problemami związanymi z samoakceptacją. Fani boją się, że jest to kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi i potrzeby miłości.

Co sądzicie o takich zachowaniu Agnieszki?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje