Reklama

Reklama

Reklama

Agnes Sokołowska nie żyje. Znany muzyk potwierdził najgorsze!

Do mediów trafiła smutna informacja o śmierci modelki Agnes Sokołowskiej. Gwiazda modelingu od lat prężnie rozwijała swą karierę w branży modowej. Na co dzień mieszkała w Niemczech, gdzie współpracowała z jedną z najbardziej cenionych agencji modelingowych. O śmierci Polki poinformował związany z nią muzyk...

Agnes Sokołowska była jedną z bardziej cenionych i wziętych modelek na świecie. Choć w Polsce nie była szerzej znana, to poza granicami kraju jej nazwisko należało do najgorętszych w branży modelingowej.

Na co dzień mieszkała w Hamburgu, gdzie podpisała kontrakt z agencją Modelwerk. Jej kariera prężnie się rozwijała, miała na koncie sesje do największych magazynów modowych, m.in. "Elle", "Harper's Bazaar" czy "Vogue".

Agnes Sokołowska nie żyje. DJ Toby DEE potwierdził najgorsze

O śmierci pięknej Polki poinformował w social mediach DJ Toby DEE. Muzyk od lat był blisko związany z Agnes,. Jego wpis wprost chwyta za serce...

Reklama

Mężczyzna wspomina Sokołowską jako osobę pomocną, ciepłą i charyzmatyczną. Zwrócił uwagę, że jej kariera w modelingu była "unikatowa". 

Z dalszej części wpisu wynika, że Agnieszka zmagała się z poważnymi problemami. Przyszło się jej mierzyć z wielkim bólem i cierpieniem, od których uwolniła ją śmierć...

Agnes Sokołowska i jej wielka kariera w modelingu

Sokołowska była także gwiazdą wybiegów. W 2016 roku pojawiła się na pokazie Alexandra Wanga podczas Fashion Weeku w Nowym Jorku. 

Chodziła też u Philippa Pleina czy Thoma Browna. Występowała także w kampaniach największych modowych gigantów, m.in. Givenchy, Saint Laurent czy Marc Jacobs.

Póki co przyczyna śmierci modelki nie jest znana.

Zobacz też:
Przetakiewicz parkuje na zakazie. Nie boi się mandatu?

Joanna Przetakiewicz: Prawda o jej przeszłości wyszła na jaw! Ale wstyd!

Wydawca przeprasza za książkę o zdrajcy Anny Frank. Wstrzymano druk 

PAWEŁ KUKIZ ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: agnes sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy