Reklama
Reklama

Agata Rubik pochwaliła się, jak wyrosły jej córki. Fani oniemieli: "Ma urodę anioła"

Agata Rubik to szczęśliwa mama dwóch córeczek: 13-letniej Helenki i 9-letniej Alicji. Celebrytka wychowuje swoje pociechy wspólnie z dyrygentem Piotrem Rubikiem. I choć mogłoby się zdawać, że para stosunkowo niedawno powiedziała sakramentalne "tak", to czas leci nieubłaganie. Ich najstarsza córka niedawno wkroczyła w wiek nastoletni. Agata Rubik właśnie pochwaliła się zdjęciem swoich ukochanych córek. Ale wyrosły!

Agata Rubik pochwaliła się, jak wyrosły jej córki. Fani oniemieli: "Ma urodę anioła"

Agata i Piotr Rubik poznali się w 2006 roku, gdy modelka walczyła o tytuł Miss Polski. Choć ich związek z początku budził, z racji 18-letniej różnicy wieku, sporo sensacji, zarówno celebrytka jak i dyrygent są nadal razem bardzo szczęśliwi. Przypomnijmy, że Agata Rubik (kiedyś Paskudzka) powiedziała sakramentalne "tak" Piotrowi w 2008 roku. 

Reklama

Rok po ślubie, 20 maja 2009 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka - Helena. Cztery lata później ich rodzina ponownie się powiększyła - mała Alicja urodziła się również w maju. Choć dziś dziewczynki są jeszcze dosyć nieśmiałe, to chętnie pozują do zdjęć u boku słynnych rodziców. Na początku pandemii koronawirusa to właśnie Hela i Ala zachęciły Rubików do tworzenia wspólnych treści na TikToku. Od tamtej pory cała rodzina występuje w tanecznych filmikach, próbując rozbawić internetową publiczność.

Agata ostatnio pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, na którym widać jak jej pociechy wyrosły. Helena i Ala nie dość, że wyglądają jak dwie krople wody, to jeszcze okazuje się, że już od dawna nie są małymi dziećmi. Dumna mama podpisała opublikowane zdjęcie:

"Rodzina znowu w komplecie, weselimy się!"

Pod fotografią przedstawiającą całą rodzinę Rubików w odświętnych strojach zagęściło się od pełnych zachwytów komentarzy na temat córek muzyka:

"Matko boska, twoja córka ma urodę anioła".
"Piękna rodzinka. Helena jest niesamowita, nie ujmując przy tym reszcie rodzinki".

"Śliczne macie te córki. Helena tajemnicza, pełna gracji, wdzięku - nie mogę się napatrzeć. Ala z kolei z zadziorem"

"Wasze dziewczynki to cudeńka. Helenka ma niesamowitą urodę, Ala jest przeurocza, słodka, dwie ślicznotki i piękna mama".

Kogo bardziej przypominają, Agatę czy Piotra?

Zobacz też:

Agata Rubik zachwyca w wyciętym kostiumie. „Miss tego widoku”

Agata i Piotr Rubik na wakacjach w USA. Za omlet zapłacili 18 dolarów!

Agata Rubik o "normalnej" pracy i wynagrodzeniu. "Zarabiam pieniążki na Instagramie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy