Reklama
Reklama

Agata Rubik kłóci się z internautami. Fanka zarzuciła jej niewłaściwe traktowanie psa

Agata Rubik bardzo chętnie pokazuje swoje życie prywatne w sieci. Niedawno dodała fotografię, która wzbudziła wielkie emocje wśród jednej z internautek. Doszło do ostrej wymiany zdań. Widać, że Rubik nie da sobie wejść na głowę.

Agata Rubik spełnia się jako influencerka

Agata Rubik rozpoznawalność zdobyła dzięki małżeństwu ze starszym o ponad 19 lat Piotrem Rubikiem. Zaradna celebrytka postanowiła skorzystać z rozpoznawalności, którą dał jej mąż i zostać pełnoetatową influencerką. Kobietę w sieci obserwuje ponad 180 tysięcy osób. W social mediach Agata dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, gdzie pokazuje męża oraz dzieci.

Reklama

Niedawno na instagramowym koncie Agata zaprezentowała zdjęcie swoich dzieci. Jedna z internautek w sekcji komentarzy skomentowała nie urocze pociechy, a to jak Rubik opiekuje się swoim czworonogiem.

Zobacz też: Córka Rubika zaskoczyła wyznaniem. Spływają gratulacje

Agata Rubik w ogniu krytyki - poszło o psa

W czwartkowy poranek na instagramowym koncie Agaty Rubik pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy ją oraz jej pociechy. Córki oraz Agata zajadają na nim lody i widać, że humory im dopisują.

Chociaż większość komentarzy była miła, to jednak pojawiło się również kilka niezbyt pozytywnych. Wśród nich jedna z fanek zwróciła uwagę na psa gwiazdy. Według internautki była modelka, źle się nim opiekuje.

"A pies zamknięty w klatce. Jest pani narcystyczna" - napisała w sieci internautka.

Na odpowiedź Agaty nie trzeba było zbyt długo czekać. Żona Piotra szybko odbiła piłeczkę i napisała, co sądzi o internautce.

"A pani ograniczona" - odpisała influencerka.

Agata Rubik kupuje drogie prezenty dla psa

Agata Rubik nie po raz pierwszy podpadła internautom. Tym razem pokazała, w jakie luksusy opływa, choć jeszcze niedawno z mężem zachęcali do wpłacania funduszy na zbiórkę związaną z jego płytą. 

Od października ubiegłego roku razem z Rubikami mieszka piesek Coogee rasy Australijski Labradoodle. Zwierzak posiada konto na Instagramie, a także od czasu do czasu pojawia się w telewizji. Agata Rubik pochwaliła się tym, że kupiła psy niezwykły prezent. Nie zdradziła jednak, co dokładnie otrzymał.

Jedna z obserwatorek postanowiła dowiedzieć się, co właściwie żona Rubika podarowała czworonogowi. Celebrytka zamieściła bowiem w sieci zdjęcie pupila w czarnej obroży z chustą na szyi, na której widać trójkątne logo Prady.

Taki dodatek kosztuje około 330 euro, czyli ok. 1550 złotych. Wywołało to ogromne poruszenie wśród fanów.

Zobacz też:

Skandal w "Dzień Dobry TVN"! Widzowie nie mogli uwierzyć w słowa Rubika... Tak potraktował żonę!

Nie musi go już ukrywać? Sarsa pierwszy raz o swoim synu: "Leonard jest w tym rockandrollowym flow"

Agata Rubik po powrocie z wakacji musiała wziąć się do pracy. "Nie mam już pomocy domowej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy