Reklama
Reklama

Agata Młynarska szczerze o problemach zdrowotnych

Agata Młynarska (56 l.) kolejny raz podzieliła się z internautami tym, co - jak sama mówi - "odbiera jej radość życia". Schorzenie daje o sobie znać nawet podczas codziennych czynności.

Agata Młynarska już wielokrotnie podejmowała w mediach temat swojej choroby. Prezenterka od lat mierzy się z przewlekłym zapaleniem jelit, chorobą zwaną Leśniowskiego-Crohna. Nawracającym schorzeniem. Często objawia się ono biegunki, zmęczeniem i bólem mięśni. Prezenterka bez najmniejszych ogródek opowiada o swoim samopoczuciu, by dać wsparcie innym osobom, które mają to samo.

Agata Młynarska szczerze o swojej chorobie

Agata Młynarska po raz kolejny zamieściła obszerny wpis na swoim Instagramie, w którym opisała, co ją spotkało podczas wykonywania codziennej czynności. 

Choroba potrafi nawrócić w najmniej spodziewanym momencie. Niestety potem potrzebuje czasu, by wrócić do siebie. Mimo to Agata walczy i nie poddaje się. 

Reklama

Pod postem pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Życie z chorobą Leśniowskiego-Crohna zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie że Agata Młynarska jak i wielu geriatrycznych pacjentów przez pandemię koronawirusa  straciła wizyty i kontakt z lekarzami, który w ich przypadku jest niezbędny. pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | choroba Leśniowskiego-Crohna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy