Reklama
Reklama

Agata Młynarska publicznie przeprasza swoją siostrę Paulinę. Zamieściła sprostowanie!

Agata Młynarska (57 l.) świętowała urodziny syna. W wylewnym wpisie upamiętniającym jego narodziny popełniła jednak pewną gafę. Nie bała się jednak przyznać publicznie do błędu i przeprosiła swoją siostrę. Pomyliła się w ważnej kwestii!

Agata Młynarska publicznie przeprasza siostrę. Czym zawiniła?

Agata Młynarska jest córką popularnego w latach PRL -u piosenkarza i tekściarza Wojciecha Młynarskiego i aktorki Adrianny Godlewskiej. Oprócz cudownych rodziców, gwiazda cieszy się także młodszym rodzeństwem - siostrą Pauliną i bratem Janem, którzy podobnie jak poprzedniczka zawodowo zajmują się dziennikarstwem.

Zdaje się, że Agata ceni sobie relacje z najbliższymi, ponieważ zdecydowała się nawet na publiczne przeprosiny, by odpowiednio zadbać o relację ze swoją siostrą Pauliną. Okazało się, że Agata popełniła gafę i przypisała tacie autorstwo utworu "Nie bój się zawracać". Niestety, wyszło na jaw, że omyłkowo źle wskazała autora.

Reklama

"W poście poświęconym urodzinom mojego syna Tadzia błędnie przepisałam autorstwo cytatu - "Nie bój się zawracać" Wojciechowi Młynarskiemu" - zaznaczyła gwiazda.

Okazało się, że tekst piosenki napisała siostra Młynarskiej - Paulina. Z tego względu gwiazda postanowiła publicznie ją przeprosić, z pokorą przyznając się do popełnionego błędu.

"Bardzo Cię Paulina za to przepraszam, a Wam polecam wysłuchanie tej pięknej i bardzo osobistej piosenki" - wyznała na forum publicznym, pełna skruchy Młynarska.

Fani reagują na publiczne przeprosiny Młynarskiej

O dziwo, internauci darowali sobie hejt i zgodnie wsparli Agatę Młynarską, zapewniając, że udostępniony przez nią utwór jest wyjątkowo piękny, a siostra na pewno nie zmyje jej głowy za tę małą pomyłkę.

"Wspaniały wzruszający utwór którego można słuchać bez końca wpada w ucho gratuluję siostrze tekstu i oczywiście polecam wysłuchać tej piosenki wszystkim którzy jeszcze nie słyszeli naprawdę warto";

"Ach Piękny to utwór. Wysłuchałam z wielkim wzruszeniem. @agata_mlynarska myślę, że siostra @mlynarskapaulina się nie gniewa";

"'Nie bój się zawracać' bardzo mnie dziś wzruszyło, dziękuję za tę cudną radę" - skomentowali fani Młynarskiej.

Agata Młynarska świętowała urodziny syna. Padły wzruszające słowa

Agata Młynarska nie mogła przegapić urodzin swojego syna Tadzia. Znana dziennikarka 19 lutego postanowiła upamiętnić syna w poruszającym wpisie zamieszczonym w socical mediach. Wspomniała wówczas o tym, że z synem dzieli ją duża odległość, jednak mimo tego wciąż pielęgnuje wspomnienia z nim związane w sercu. Przy tej okazji przywołała pierwsze z nich, które dotyczą dnia jego narodzin. 

"Kiedy piszę te słowa Ty pewnie śpisz. Dzieli nas ocean. [...] Walczyłeś heroicznie! Od pierwszych chwil Twojego życia w szarej, smutnej Polsce, w szpitalu przy placu Starynkiewicza, który mógłby być scenografią w powstańczym filmie, przyniosłeś prawdziwą jasność! O Twoim uśmiechu na oddziale noworodków krążyły legendy" - napisała wyraźnie wzruszona mama.

Dumna Młynarska zauważyła, że jej pociecha wciąż "żyje mądrze i pięknie", chociaż czasami i w jej życiu bywa bardzo trudno. Życzyła także Tadziowi, by ten nigdy nie tracił wiary i odważnie gonił za marzeniami, nawet jeśli ostatecznie nie uda się ich spełnić, bo właśnie w tym staraniu jest klucz do sukcesu. Radziła mu także, by dalej "kochał Sylwię", "Zmieniał Hollywood w lepsze miejsce" i "leciał wysoko". W podsumowaniu napisała jednak, że bardzo za nim tęskni.

Zobacz też:

Agata Młynarska ubolewa nad ceną ziemniorów i naleśniorów: "Paragon grozy!"

Agata Młynarska chciała zabrylować w "Dzień Dobry TVN". Spotkanie zakończyło się serią wpadek i reakcją Sołtysika

Damięcki i Młynarska pożegnali Kamińskiego w niesmaczny sposób. Był "wierny jak pies"

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | Paulina Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy