Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agata Młynarska pożegnała się z widzami TVP!

​Agata Młynarska (51 l.) we wzruszających słowach pożegnała się z widzami TVP i podziękowała ekipie pracującej przy „Świat się kręci”. Wygląda na to, że jej fani nie będą już oglądać dziennikarki na antenie Telewizji Publicznej.

Od dawna plotkuje się, że dni Agaty Młynarskiej w TVP są policzone. Dziennikarka nie zgadza się z nowa polityką stacji. Ponadto nie stroni od wyrażania swoich poglądów politycznych. Niedawno wzięła udział w marszu Komitetu Obrony Demokracji, czym szczyciła się na swoim profilu na Facebooku.

Młynarska zdementowała informacje, jakoby zwolniono ją z Telewizji. Jednak według kolorowej prasy już podjęła rozmowy z innymi pracodawcami. Podobno odbyła spotkanie z dyrektorem TVN-u, Edwardem Miszczakiem.

"TVN chciałby wykorzystać wiedzę i doświadczenie dziennikarki. Być może w jesiennej ramówce to właśnie ona okaże się czarnym koniem stacji" - twierdzi informator "Na Żywo".

Reklama

Jest to coraz bardziej prawdopodobne, bowiem dziennikarka na antenie pożegnała się już z widzami. Podczas trwania "Świat się kręci" skierowała do wszystkich wzruszające słowa.

"Przez trzy lata przy tym stole spotykałam fantastycznych ludzi. Chciałam teraz państwu za te spotkania bardzo serdecznie podziękować. (...) Mówię to z ogromnym przejęciem i wzruszeniem, ponieważ prawdopodobnie jest to, na pewno w tym sezonie, mój ostatni program. A kto wie, czy nie mój ostatni program ‘Świat się kręci’ i chciałam bardzo serdecznie podziękować całej ekipie. (...) Z takimi ludźmi można zdobywać wszystko (...) I oczywiście chciałabym bardzo serdecznie podziękować Telewizji Polskiej" - mówiła.

Będziecie za nią tęsknić?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje