Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Młynarska pogodziła się z mamą!

Trudna relacja Agaty Młynarskiej (49 l.) z matką położyła się cieniem na życiu dziennikarki. Na szczęście po konflikcie nie ma już śladu.

Podczas premiery książki "Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu" autorce Agacie Młynarskiej towarzyszyła mama Adrianna Godlewska (76 l.).

Reklama

Obie, nie szczędząc sobie uśmiechów, w serdecznych objęciach pozowały do zdjęć. Jeszcze kilka lat temu taka sytuacja byłaby niemożliwa. Ich relacje były bardzo napięte.

Dziennikarka świadomie unikała matki, nie tylko nie pokazywała się z nią publicznie, ale też nie odwiedzała, nie telefonowała. Miała do niej żal, że na pierwszym miejscu stawiała karierę, a nie dom.

Nie potrafiła jej wybaczyć, że gdy ojciec Agaty, Wojciech Młynarski, zachorował na chorobę tzw. dwubiegunową, nie umiała ochronić ani jej, ani młodszej siostry Pauliny.

Po latach Młynarska uporała się z traumą z dzieciństwa, wyciągnęła rękę do matki. Od niedawna obie budują rodzinne więzi. I jak widać są na najlepszej drodze, by na dobre pozbyć się złych wspomnień z przeszłości.

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje