Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agata Młynarska: Piękny prezent od męża

Mąż Agaty Młynarskiej (53 l.) sprawił jej nie lada niespodziankę. Zupełnie się tego nie spodziewała!

Jeszcze niedawno cierpiała z bólu na szpitalnym łóżku. W połowie lipca Agata Młynarska trafiła na oddział gastrologii z silnymi bólami brzucha, od kilku lat cierpi bowiem na nieswoiste zapalenie jelit.

Jest to choroba nieuleczalna, a lekarze mogą co najwyżej łagodzić jej skutki...

I tym razem udało się pomóc Agacie. Po wyjściu ze szpitala wyjechała z siostrą Pauliną (49 l.) na krótkie wakacje w Grecji. Chciała odpocząć i złapać trochę słońca. Ale kilkanaście dni temu także mąż, Przemysław Schmidt, sprawił jej nie lada niespodziankę. Jaką?

Reklama

- Powiedział, że jadą na urodziny przyjaciela. Okazało się, że te urodziny odbędą się... we Włoszech, a ich pobyt potrwa tydzień! - zdradza "Rewii" znajoma dziennikarki.

Małżonkowie spędzili kilka dni na Sycylii, mieszkając w zabytkowej willi tuż nad morzem. Odpoczynek w tak niezwykłym miejscu bardzo przydał się Agacie Młynarskiej, która przecież kocha Włochy!

W internecie przyznała, że czuje się lepiej i że pomaga jej dieta oraz lekarstwa. Swoje zrobiło włoskie słońce, intensywne nawet pod koniec sierpnia.

- Agata bardzo była wdzięczna Przemkowi za tę wycieczkę. Na każdym kroku podkreślała, jaką jest szczęściarą, że na niego trafiła. Wszystko zaplanował pod jej kątem. Taki mąż to skarb! - usłyszeli dziennikarze "Rewii".

Kilka dni temu Agata wróciła z wakacji szczęśliwa, zdrowa i wypoczęta. Nabrała energii, aby wrócić do pracy. Jej nowy program "Eks-tra zmiana" trafi na antenę TVN Style już w październiku.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje