Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agata Kulesza sporo wycierpiała na planie filmu. To dopiero poświęcenie

Agata Kulesza (50 l.) z całą pewnością jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce! Artystka doskonale dobiera swoje role, a jej umiejętności aktorskie są na światowym poziomie, co zostało docenione również przez międzynarodowych twórców. Tym razem Kulesza opowiedziała o tym, jak bardzo musiała poświęcić się dla roli.

Agata Kulesza nie może narzekać na brak pracy. Aktorka od wielu lat ceniona jest przez producentów i reżyserów i nie musi obawiać się, że telefon z nową propozycją roli nie zadzwoni. 

Podczas rozmowy z "Onetem" zdradziła nawet, że jej zdaniem rynek serialowy bardziej się otworzył. Dodał również, że uważa, iż "pracy jest dużo".

Aktorka zdradziła również, że praca na planie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" sporo ją kosztowała. Film opowiada o losach Komendy, który niesłusznie został skazany na 25 lata więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Tą sprawą żyła cała Polska.

Reklama

Okazuje się, że Kulesza, bo wcielić się w rolę matki głównego bohatera, dużo starszą od siebie musiała znosić ogromne niewygody! Powiedziała, że widz nie zawsze dostrzega, z czym muszą zmagać się aktorzy i na jakie poświęcenie są gotowi.

Oglądaliście? Jak wam się podoba gra aktorka Agaty Kuleszy?


Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje