Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Duda: jaka tak naprawdę jest żona prezydenta Andrzeja Dudy?

Jaka prywatnie jest Agata Duda (45 l.)? W „Rewii” czytamy, że zamawiane są dla niej o rozmiar mniejsze ubrania, dba o idealny makijaż, nie gwiazdorzy, a w salonie fryzjerskim czeka w kolejce.

Agata Duda rozkwita! Nietrudno zauważyć, że kolejny wyjazd u boku prezydenta wyraźnie jej służy. Na początku miesiąca ze sztabu osób ubierających Pierwszą Damę wypłynęły informacje o tym, że zamawiane są dla niej sukienki, garsonki i spodnie o rozmiar mniejsze. Zawsze idealnie ubrana, podczas oficjalnej wizyty w Meksyku dzięki temu jeszcze bardziej zachwycała. 

Reklama

- Muszę docenić Pierwszą Damę za to, że coraz częściej bawi się kolorami. Czerwona marynarka była bardzo trafiona, podobnie jak biała garsonka, którą założyła następnego dnia - mówi "Rewii" Jarosław Szado, stylista, który pracuje z żonami polityków nad ich wizerunkiem. 

- Widzę ją jednak z nieco inną fryzurą, chciałbym, żeby miała taki wiatr we włosach. Uważam, że musi unikać kosmetyków obciążających włosy. Makijaż zawsze ma perfekcyjny. 

Prezydentowa wierna jest polskim markom odzieżowym. Nie ma gwiazdorskich wymagań i szanuje pracę ludzi, niezależnie od zajmowanego przez nich stanowiska. 

- Wiem, że potrafi cierpliwie czekać na wizyty do przymiarek albo na nowe ubrania. W salonie fryzjerskim też stara się być jak każdy, czasem czeka w kolejce - zdradza Jarosław Szado. 

Piękno kobiety to nie tylko ubrania, to też wewnętrzna siła, którą budują pozytywne emocje, komplementy od męża i szczęśliwe życie rodzinne. Widać, że wspólne podróże zagraniczne służą parze prezydenckiej. W Meksyku czule trzymali się za ręce.

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, za każdym razem w obcym kraju starają się znaleźć chwilkę dla siebie, by nacieszyć się jakimś drobiazgiem, nawet kawą wypitą bez świadków przy stoliku. I zawsze przywożą pamiątki dla córki i rodziców!

Dowiedz się więcej na temat: Agata duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje