Reklama

Reklama

Reklama

Adriana Kalska bez makijażu i w nowej fryzurze. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Adriana Kalska (36 l.) należy do gwiazd, które bardzo chętnie pokazują swoje życie prywatne w sieci. Aktorka chwali się zagranicznymi wyjazdami, a także prezentuje to, jak wygląda jej praca. Kilkanaście godzin temu opublikowała w sieci fotografię, która wywołała burzę w komentarzach.

Adriana Kalska: początki w show-biznesie

Adriana Kalska sympatię widzów zdobyła dzięki roli w "M jak miłość". Aktorka wciela się tam w postać Izabeli Chodakowskiej. Sławę aspirująca gwiazdka zawdzięcza również głośnej relacji z Mikołajem Roznerskim. Jakiś czas temu para zadecydowała jednak o zakończeniu burzliwej relacji.

Aktorka nie komentowała w mediach byłego partnera, a także nie wypowiadała się na temat prywatnych spraw. Celebrytka jakiś czas temu była na wakacjach na Dominikanie, skąd parę dni temu wróciła. Pojawiły się podejrzenia, ze była tam właśnie z Roznerskim, ale fanów pary najwyraźniej poniosła wyobraźnia.

Reklama

Adriana Kalska bez makijażu i z nową fryzurą

Kilkanaście godzin temu na instagramowym profilu Adriany Kalskiej pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pokazuje się bez makijażu. To dość nietypowe jak na nią, ponieważ na większości fotografii w jej social mediach ma wykonany nawet minimalny makijaż. Dodatkowo Kalska postanowiła nieco zaszaleć ze swoją fryzurą.

Aktorka zakręciła nieco włosy i odświeżyła kolor. Fani nie kryli zachwytu. Większości bardzo spodobała się naturalna wersja Kalskiej. Internauci pisali, że 36-letnia kobieta jest piękna i w ogóle nie powinna się malować:

"Naturalna piękność";

"Bardzo naturalnie, tak powinno być zawsze";

"Pięknie z kręconymi, ale i z prostymi super jak masz tak ułożone" - możemy przeczytać w komentarzach na Instagramie.

Adriana Kalska straci pracę w "M jak miłość"

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się na początku zeszłego roku. Wcześniej wydawało się, że aktorzy są dla siebie stworzeni. Gwiazdorska para zbliżyła się do siebie na planie serialu "M jak miłość", gdzie grają parę. O rozstaniu za pomocą mediów społecznościowych poinformowała Adriana.

W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że Kalska i Roznerski postanowili do siebie wrócić. Nie była to oficjalna wiadomość, a jedynie plotki krążące wśród fanów. Do tych doniesień odniosła się aktorka, która jasno powiedziała, że nie wróci do byłego.

Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu se.pl, twórcy "M jak miłość" nie chcą by wątek postaci granych przez Kalską i Roznerskiego był kontynuowany. Według nich udawana miłość na ekranie nie sprzeda dobrze serialu.

Zobacz też:

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski nie dogadują się w pracy. "Unikają się jak ognia"

Adriana Kalska w naturalnym wydaniu. "Tak, to ja"

Mikołaj Roznerski zerwał z Adrianą Kalską również na Instagramie. Nie rozstali się w przyjaźni..?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Adriana Kalska | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy