Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adam 'Nergal' Darski przesadził! Szokujące zdjęcie trafiło do sieci!

Adam Darski (42 l.), lepiej znany jako 'Nergal' jest mocno kontrowersyjną postacią w polskim show-biznesie. Jego zdjęcia, zachowania, czy wypowiedzi często wprawiają w osłupienie fanów wokalisty. Tym razem nie było inaczej.

Znany z tworzenia mocnej, black metalowej muzyki, mrocznych, niekiedy wulgarnych występów, a także z tego, że był związany z Dodą, Darski nie daje o sobie zapomnieć. 

Reklama

Jego fanów już mało co szokuje, gdy muzyk kolejny raz pokazuje zbyt wiele na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Tym razem chyba jednak nieco przesadził i opublikował swoje nagie zdjęcia, zamazując miejsca intymne. 

"Podczas walki z osami! Tylko popatrzcie na moją twarz! Siła jest po ich stronie, ale jestem gotów zabić je wszystkie!" - napisał pod zdjęciem, komentując, dlaczego wymachuje na zdjęciu materiałem, który trzyma w ręce. 

Internauci jednak nie do końca rozumieli jego luźne podejście do sprawy. W komentarzach nie zabrakło negatywnych głosów: 

"Kryzys wieku średniego?", "Nie powinienem tego zobaczyć", "Dlaczego nie możesz zabijać os w ubraniu?" - pisali zniesmaczeni odbiorcy. 

To nie pierwszy raz, kiedy celebryta uraczył swoich fanów takim nagim zdjęciem. Nie wiemy, czy chcemy czekać na kolejne fotki w tym stylu...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam 'Nergal' Darski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje