Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adam Małysz na urlopie. Gdzie wypoczywa?

Adam Małysz (40 l.) wraz z żoną Izabelą wybrali się na zasłużony urlop. Gdzie odpoczywa były skoczek? Jak wynika z wpisów publikowanych na Instagramie, wybrał się do Tajlandii.

Ostatnio Adam Małysz miał sporo pracy. Od dwóch lat pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Nie mogło go zatem zabraknąć przy polskich sportowcach podczas różnych zawodów i w czasie olimpiady w Pjongczangu. 

Reklama

Jeśli chodzi o skoczków, to sezon był bardzo owocny. Na igrzyskach kadra zdobyła brązowy medal, a na dodatek Kamil Stoch w konkursie indywidualnym wywalczył złoto. A to tylko niewielka część tegorocznych zdobyczy! 

Adam Małysz wspierał swoich podopiecznych i dbał o to, aby mogli spokojnie przygotowywać się do startów. Teraz przyszedł czas na odpoczynek. 

Były skoczek pochwalił się w mediach społecznościowych, gdzie spędza wakacje. Okazało się, że on i jego żona Iza wyjechali do Azji. Jest to wycieczka objazdowa. Małyszowie odwiedzili już Bangkok. "To lecimy dalej" - ogłosił i za pośrednictwem hasztaga zasugerował, że teraz czas na Phuket.

*** 
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje