Reklama
Reklama

A jednak to nie były tylko plotki o Kuszewskim. Wszystko oficjalnie się potwierdziło

Kacper Kuszewski od lat cieszy się wielką popularnością, którą przyniosła mu rola Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Aktor znany jest także z tego, że skrzętnie skrywa przed mediami swoje życie prywatne. Właśnie jeden z jego sekretów ujrzał światło dzienne. To wiele wyjaśnia...

 Kacper Kuszewski zasłynął rolą Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Choć mogłoby się wydawać, że praca w serialu TVP zapewnia mu życie w dostatku, jakiś czas temu gwiazdor ujawnił smutną prawdę o swoich zarobkach.

Reklama

To z tego powodu aktor zdecydował się odejść z serialu w 2018 roku. Nie ukrywał, że powodem było podejście scenarzystów do granej przez niego postaci, którą zaczęto marginalizować. Przełożyło się to na jego zarobki. 

"Ja pod koniec mojego bycia w "M jak Miłość" miewałem np. 1 lub 2 dni zdjęciowych w miesiącu. Moja stawka to nie było trzy tysiące złotych, to było trochę mniej. Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy najbardziej? Pięć tysięcy miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. To są takie kwoty" - wyżalił się w wywiadzie dla "Wykolejeni Podcast".

Sekret Kacpra Kuszewskiego wyszedł na jaw. To nie były plotki

Aktor skupił się na innych projektach i wyraźnie ograniczył też swoją obecność na salonach. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcia paparazzi wywołały tak spore poruszenie. 

Dawno niewidziany gwiazdor został przyłapany na dziale z kosmetykami w jednej z popularnych drogerii. 

Jak donosi "Super Express", w tym może tkwić sekret jego młodzieńczego wyglądu. Kuszewski skończył wszak niedawno 47 lat, ale jego metryka ma się nijak do tego, jak wygląda na co dzień. 

"Ostatnio Kuszewski wybrał się hulajnogą na zakupy do popularnej sieciówki w centrum Warszawy. W jego koszyku znalazło się sporo chusteczek nawilżanych i odświeżających oraz płatki pod oczy, które niwelują opuchliznę i sińce" - relacjonuje tabloid. 

Kuszewski zastosował się do rad "lekarza gwiazd"?

W artykule przywołano też wypowiedź chirurga gwiazd, Krzysztofa Gojdzia, który tak mówił o mężczyznach po czterdziestce:

"Starsi faceci, po 40-tce, też zaczęli już coraz bardziej dbać o siebie, żeby dorównać młodziakom. Więc myślę, że to młodsze pokolenie w jakiś sposób na nas teraz wymusza dbanie o siebie i o lepszy wygląd" - mówił Krzysztof. 

Wygląda jednak na to, że plotki o tym, że Kuszewski zastosował się w pełni do rad "lekarza gwiazd". 

Zobacz też:

Kuszewski spaceruje z kolegą pod rękę. Ale widok!

Kacper Kuszewski zniknął z telewizji! A teraz? Ale niespodzianka

Serialowy Marek Mostowiak zachwala Perepeczko: "Grała jak dzika!" Aktorka skończyła 80 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy