Reklama
Reklama

76-letnia Cher rozpływa się nad młodszym o cztery dekady chłopakiem. Mógłby być jej wnukiem

Amerykańska piosenkarka Cher jest jedną z największych globalnych gwiazd w swojej branży. Można by pomyśleć, że na związek z taką osobowością poszedłby każdy facet w zbliżonym do wokalistki wieku. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. A przynajmniej tak twierdzi sama Cher, która zdradziła, czemu chodzi z młodszym o 40 lat mężczyzną.

Od lat słychać rozmaite pogłoski o tym, że Cher jest śmiertelnie chora i powoli żegna się z życiem. Nic podobnego nie wydaje się mieć jednak realnie miejsca, a sama piosenkarka w 2022 roku zwyczajnie zachwyca figurą i formą. Wciąż nie brak jej też sił na miłość, co potwierdza w każdej rozmowie o obecnym partnerze - Alexandrze Edwardsie.

Cher wyznała, czym Alexander Edwards zdobył jej serce

Amerykańska wokalistka w listopadzie bieżącego roku potwierdziła pojawiające się od pewnego czasu plotki, że chodzi z młodszym od siebie o 40 lat Afroamerykaninem. Alexander Edwards to producent muzyczny współpracujący z wytwórnią Universal Music Group. Wcześniej był w związku z Amber Rose, z którą ma dziecko.

Reklama

Część fanów Cher ma obawy, czy Edwards ma wobec niej czyste zamiary. Zakochanych dzielą bowiem aż cztery dekady, a tego typu związki rzadko kiedyś wytrzymują dłużej niż kilka miesięcy. Nawet w 2022 roku to wciąż swego rodzaju novum. Piosenkarka zdaje się to zresztą rozumieć, choć jednocześnie deklaruje sprzeciw wobec oceniania jej decyzji przez obce osoby.

Cher opowiedziała o związku u Kelly Clarkson

76-letnia gwiazda wyjawiła szczegóły swojej relacji z młodszym mężczyzną w najnowszym odcinku programu Kelly Clarkson. Cher sama przyznała, że na papierze związek między osobami, które dzieli taka różnica wieku jest "trochę niedorzeczny". W rzeczywistości para ma się jednak dogadywać "świetnie":

Cher dodała w dalszej części rozmowy, że od pewnego czasu randkuje z młodszymi partnerami, bo ci w jej wieku "na nią nie lecą". Piosenkarka ma przynajmniej takie wrażenie, choć nie jest pewna, czemu tak się dzieje. Ma natomiast pewne podejrzenia, dlaczego młodsi lubią ją bardziej: "Może młodszych facetów nie obchodzi, że jesteś zabawna lub skandaliczna i lubisz robić głupie rzeczy. Nie przeszkadzają im silne osobowości. Ja nie poddałaby swojego charakteru dla nikogo, rozumiesz?" - podkreśliła Cher.

Zobacz też:

Wielka zmiana w Kelly Clarkson. Kto by się tego spodziewał?

Syn Krzysztofa Krawczyka nie ma co liczyć na spadek. Co zaszlo po rozprawie?

Nina Terentiew zdradza kulisy powstawania Polsatu. Nikt ich nie znał!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cher | Alexander Edwards
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy