Reklama
Reklama

62-letnia mama Włodarczyk wyszła za mąż za 30-latka. To obcokrajowiec

Agnieszka Włodarczyk od dłuższego czasu układa sobie życie w Dubaju wraz ze swoim mężem Robertem Karasiem i ich synkiem Milanem. Choć od mamy dzielą ją tysiące kilometrów, to nadal są ze sobą blisko. Jak się okazuje, mama Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz wyszła za mąż za młodszego (i to bardzo) od siebie przystojniaka z ciepłych krajów.

62-letnia mama Włodarczyk wyszła za mąż za 30-latka. To obcokrajowiec

62-letnia mama Agnieszki Włodarczyk postanowiła wyprzedzić swoją córkę, ale też pobić rekord w różnicy związku. Anna Stasiukiewicz pochwaliła się zdjęciami z jej ślubu z przystojniakiem, który ma... 30 lat. Oto co o nim wiadomo.

Mama Agnieszki Włodarczyk ma młodszego partnera. Co na to córka?

Biorąc pod uwagę, że różnica wieku pomiędzy Agnieszką a Robertem Karasiem wynosi "jedynie 8 lat", to i tak była aktorka otrzymywała z tego tytułu wiele niemiłych komentarzy. W pewnym momencie zdenerwowała się tak bardzo, że poświęciła temu cały wpis na Instagramie.

Reklama

"W Polsce jak facet ma młodszą żonę to normalne, ale jak żona ma młodszego męża, to wzbudza kontrowersje. Robert jest ode mnie młodszy równo 8 lat i 3 miesiące. Jak na polskie standardy to dość dużo. Dlatego prawie każdy portal podkreśla naszą różnicę wieku. Ale jak sobie pomyślę, że mój mąż robi mi takie zdjęcia i podziwia każdego dnia, to mam w nosie opinie innych. Każda z nas czuje, czy podąża dobrą drogą" - napisała wówczas Agnieszka w swoich social mediach.

Mama Włodarczyk wyszła za mąż. 62-latka poślubiła 30-latka

Okazuje się, że Anna Stasiukiewicz, która czasem występuje w polskich serialach wyszła za mąż wcześniej niż własna córka! 62-letnia emerytowana gwiazda poślubiła przystojniaka o imieniu Nader

Na Instastory widać było pannę młodą w złotej sukni z bukietem herbacianych róż w Urzędzie Stanu Cywilnego. Mąż był ubrany w klasyczny, czarny garnitur, białą koszulę i muchę. "Ta rolka jest dla tych, co potępiają, wtrącają się w czyjeś życie i oceniają, jakby ktoś ich słuchał. Hahaha, nic nie słyszę. I po co ta zazdrość? Zazdrość urodzie szkodzi" - stwierdziła Anna Stasiukiewicz na nagraniu udostępnionym na Instagramie.

Nie zabrakło też lekko uszczypliwych komentarzy, a zwłaszcza jednego: "Mamusia panią przebiła" - napisał internauta. Aktorka jednak odpowiedziała z dystansem: "Tak, ona idzie na rekord".

Szczęśliwa emerytka pochwaliła się między innymi zdjęciem obrączek. Pomponik życzy dużo miłości!

Zobacz też:

Włodarczyk i Karaś przeprowadzili się. Mają dom z basenem, bilardem i kinem!

Wywinęła Włodarczyk niezły numer. I to dzień przed ślubem z Karasiem. W tle romans. I to z kim?

Podekscytowana Włodarczyk zabrała głos po ślubie. "Na dniach..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy