Reklama
Reklama

60-letnia Grażyna Torbicka w końcu to zrobiła!

Gdy odeszła z TVP niektórym wydawało się, że to koniec kariery Grażyny Torbickiej (60 l.) Jednak nic bardziej mylnego! Gwiazda ma teraz wyjątkowo dużo pracy, tym bardziej, że zadebiutowała w nowej roli. Wciąż chce się rozwijać!

Bywają lata przełomowe w naszym życiu. W przypadku Grażyny Torbickiej jest to rok 2019. W maju dziennikarka skończyła 60 lat. Choć w jej przypadku to tylko liczba. Wygląda pięknie, czuje się świetnie i nie zwalnia tempa. 

Niewykluczone, że pracuje więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy przyjrzeć się jej grafikowi. W maju, jak czyni to od 22 lat, była na festiwalu filmowym w Cannes. To właśnie tam obchodziła swoje urodziny. 

Tym milej, że od 3 lat Grażyna Torbicka jest oficjalną ambasadorką marki L’Oreal, która również od 22 lat dba o wizerunek gwiazd. Przejście po słynnym czerwonym dywanie w towarzystwie największych gwiazd, co tu dużo mówić, stanowi przyjemny dodatek do życia.  

Reklama

Nie zmienia to faktu, że w Cannes, jak zawsze, ciężko pracowała. Pani Grażyna przeprowadzała wywiady, brała udział w specjalnych pokazach prasowych, premierach i wydarzeniach towarzyszących. Dzięki temu, fani kina w Polsce, mają potem relacje z pierwszej ręki. 

Dziś trudno w to uwierzyć, ale autorka programu "Kocham kino" przygodę z telewizją zaczynała od redakcji sportowej. Nawiasem mówiąc i tu dawała sobie świetnie radę. Jednak zwyciężała miłość do X muzy.

Jako absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze miała świetną podbudowę. Nie od dziś wiadomo, że Grażyna Torbicka kocha kino. Nie mogło więc jej też zabraknąć na "Festiwalu Netia Off Camera". 

W Krakowie poprowadziła wieczór poświęcony pamięci Krzysztofa Kieślowskiego. Jest nie tylko znawczynią polskiej i światowej kinematografii. Przez lata pracy stała się też pożądaną konferansjerką. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:


Trudno policzyć, ile razy prowadziła festiwale piosenki, ceremonie zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni, gale wręczania "Paszportów Polityki", konkursy chopinowskie itd, itp.

Dlatego jej fani ucieszyli się bardzo, że po niesławnym rozstaniu po 31 latach pracy w TVP, dołączyła do rodziny TVN i również do grona konferansjerów podczas "Sopot Top Of The Top Festival". 

Jako gospodyni sceny Opery Leśnej debiutowała już w zeszłym roku. W tym, w towarzystwie Oliviera Janiaka rozpoczęła sopocki maraton. 

Koncert "Forever Young", podczas którego usłyszeliśmy kultowe hity z lat 80. i 90., udowodnił, że w roli prowadzącej nie ma sobie równych. Przed nią kolejne festiwale. Najpierw w Wenecji, jej ukochanym mieście, potem w Gdyni, gdzie już po raz 44. spotkają się ludzie kina. 

Widzowie mogą ją oglądać w TVN Fabuła - w programie "Grażyna Torbicka Zaprasza" przybliża nam sylwetki młodych twórców.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama