Reklama
Reklama

60-letnia Adrianna Biedrzyńska w skąpym stroju pluska się w basenie! Fani: "Zjawiskowa, to mało powiedziane"

Adrianna Biedrzyńska najnowszymi fotkami na Instagramie rozgrzała swoich fanów do czerwoności. 60-letnie aktorka pokazała kadry ze swojego urlopu w Miami Beach i zachwyciła internautów! Nie da się ukryć, że takiej figury można jej pozazdrościć...

Adrianna Biedrzyńska w tym roku skończyła 60 lat, ale patrząc na najnowsze fotki aż trudno w to uwierzyć. Aktorka pozostaje aktywna w swoich mediach społecznościowych i raczy swoich fanów kadrami z zagranicznych wakacji.

Biedrzyńska zachwyciła w seksownym stroju!

Tym razem Biedrzyńska zaprezentowała fotki ze swojego urlopu w Miami. Z tej okazji wrzuciła do sieci fotki w czarnym stroju kąpielowym, który nonszalancko odkrywał atuty gwiazdy. Trudno było oderwać wzrok...

Fani byli oczarowani fotkami Biedrzyńskiej. W komentarzach zwracali uwagę, że prezentuje się rewelacyjnie i takiego ciała mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka.

Reklama

A wam jak się podoba?

Kim jest Adrianna Biedrzyńska?

Adrianna Biedrzyńska debiutowała na deskach teatru już a latach 80. To właśnie wtedy grała w Teatrze Studyjnym 83 im. Juliana Tuwima w Łodzi, a następnie w Teatrze Nowym w Warszawie. Po raz pierwszy przed kamerą stanęła zaś w 1983 roku w filmie "Co dzień bliżej nieba".

Rok później otrzymała już główną rolę w filmie Marka Nowickiego "Miłość z listy przebojów". Biedrzyńska znana jest również z roli Małgorzaty Zwoleńskiej w serialu "Barwy szczęścia". Jej kariera nie ogranicza się tylko do występów aktorskich. Gwiazda koncertuje również w USA, Kanadzie i Australii.

Zobaczcie również:

Agnieszka Woźniak-Starak nie obawia się utraty posady po odejściu Miszczaka. Zaskakujące, co wyjawiła!

Świat poznał ją jako kochankę Angeliny Jolie. Co się stało z pierwszą azjatycką modelką?

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adrianna Biedrzyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy