Reklama
Reklama

50-letnia Sokołowska po porodzie znów zaskoczyła. Już tak nie wygląda

Katarzyna Sokołowska była na ustach wszystkich, kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ciąża 50-latki była szeroko komentowana w mediach, a internauci nie nie kryl zdziwienia, że gwiazda TVN dopiero teraz zdecydowała się na taki krok. O świeżo upieczonej mamie znów jest głośno, tym razem jednak z zupełnie innego powodu. sk

Katarzyna Sokołowska przeszła metamorfozę

Katarzyna Sokołowska powitała swoje pierwsze dziecko na świecie tuż przed 50. urodzinami. Synek projektantki i inwestora Artura Koziei rośnie jak na drożdżach. Mały Iwo Lew niedawno skończył półtora roku, o czym dumna mama poinformowała fanów w mediach społecznościowych.

"Trudno nam uwierzyć, ale to już półtora roku" - pisała Sokołowska przy zdjęciu z synkiem. Choć reżyserka pokazów mody chętnie dzieli się z obserwującymi kadrami ze swojego życia, to dba jednak o prywatność malca. Na wszystkich zdjęciach Iwo Lew ma zasłoniętą twarz.

Reklama

Projektantka po narodzinach synka prawdziwie rozkwitła. Widać, że jest teraz szczęśliwa jak nigdy. Niedawno artystka zdecydowała się na prawdziwą metamorfozę, czym wprawiła fanów w osłupienie.

Katarzyna Sokołowska już tak nie wygląda

Jako reżyserka pokazów mody, Sokołowska doskonale dbała o swój wizerunek. Zawsze prezentowała nienagannie dobrane stylizacje, idealnie pasujące zarówno do jej sylwetki, jak i bieżących trendów. Przez lata także konsekwentnie trzymała się jednej fryzury. Krótkie włosy stały się już jej znakiem rozpoznawczym.

Niedawno artystka, która od lat ocenia kandydatki w programie "Top Model", zdecydowała się na dużą zmianę w wyglądzie. Wygląda na to, że jej krótka fryzura przeszła już do historii. Sokołowska unika bowiem skracania włosów i pozwala im swobodnie rosnąć. Efekt jest zachwycający, bowiem w dłuższej fryzurze projektantka również wygląda spektakularnie. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy pilnie skomentowali nowy wygląd swojej idolki.

"Boskie zdjęcie", "Mega sztos", "Co za look", "Boska Kasia na topie", "Jak pani to robi?" - pisali.

Jak myślicie, czy Kasia będzie już wierna nowej fryzurze i nie zdecyduje się na ponowne ostre cięcie?

Zobacz także:

To koniec domysłów ws. Sokołowskiej i ojca jej dziecka. Gwiazda TVN oficjalnie potwierdziła

Niespodziewane ogłoszenie Katarzyny Sokołowskiej. "Z radością i odpowiedzialnością"

Katarzyna Sokołowska ma powody do świętowania. Zewsząd spływają gratulacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama