Reklama
Reklama

"40 kontra 20". "Afera majtkowa" wśród dziewczyn i dramatycznie zemdlona Amira

Gorąca Kreta, piękne kobiety i wyrzeźbione ciała dwóch mężczyzn. "40 kontra 20" to program, w którym uczestnicy chcą znaleźć miłość. Jednak zanim do tego dojdzie, dochodzi do przekazywania sobie kandydatek, aby lepiej je poznać. Podczas ostatniej eliminacji, Amira zemdlała, ponieważ senior Tom nie wybrał jej, a na dodatek komplementował jej przyjaciółkę. Co za drama!

"40 kontra 20" sezon 2. Afera majtkowa wywołała kłótnię wśród uczestniczek

W drugim sezonie "40 kontra 20" robi się naprawdę gorąco! Mężczyzna senior, Tom Grabowski, który zamienił się miejscem zamieszkania z juniorem Tomkiem Zarzyckim już żałuje swojej decyzji. 44-latek przyzwyczajony do luksusów narzekał na komary i inne owady na glampingu.

Aby rozładować emocje, Tom zapraszał uczestniczki na masaż pleców. Nie byłoby w tym nic dziwnego lub zdrożnego, gdyby nie to, że Natalii zdjął majtki... aż za bardzo.

Uczestniczka nie sprzeciwiała się, a wręcz była bardzo zadowolona, ponieważ myślała, że to pomoże jej podczas następnej Ceremonii Chaosu. Sytuację ze zbyt ściągniętymi majtkami zauważyły nieopodal siedzące kobiety: "On jej zdjął majty! O fak!"

Reklama

Niedługo później Dżoana, która jest ultra zazdrosna o Toma, miała pretensje do Natalii, że pozwoliła sobie za bardzo ściągnąć majtki. Kłótnia nie została ostatecznie rozstrzygnięta, ale Dżoana żaliła się później Tomkowi, że nie chce tutaj mieszkać dłużej, jeśli Tom będzie tak dalej podrywał inne dziewczyny.

"40 kontra 20". Tom daje "kosza" Amirze

Jednocześnie Tom postanowił porozmawiać z 27-letnią Amirą. Młoda kobieta przeczuwała, że "coś jest na rzeczy" i nie była specjalnie zdziwona słowami 44-latka, że póki co, nie będą tworzyć pary.

Choć Tom postarał się nadrobić kiepskie wrażenie z rozmowy komplementując Amirę, dziewczyna wstała i powiedziała tylko "cześć". Później tłumaczyła, że nie rozumie dlaczego tak zrobił.

"40 kontra 20". Amira mdleje, kiedy wybrał ją Tomek, a nie Tom

Podczas eliminacji uczestniczek, 28-letni Tomek "podebrał" Amirę Tomowi, który już nie był nią zainteresowany. Młody Mister Polski 2018 ostatnio zbliżył się do Amiry dzięki rozmowom na tarasie. Dlatego zaprosił ją do swojej "ekipy wybranych dziewczyn".

Tom zaczął rozmawiać z Joanną, którą ostatecznie wyeliminował. To właśnie ten moment, kiedy 44-latek obsypywał uczestniczkę komplementami, Amira zaczęła mdleć. Chyba nie mogła uwierzyć, że takie miłe słowa Tom mówił nie tylko jej.

Ostatecznie szybko Amira została przywrócona do stabilnego stanu i cała ekipa mogła dokończyć Ceremonię.

Też tak przeżywacie ten program?

Zobacz też:

"40 kontra 20": Magda zalewa się łzami, opowiadając o dzieciństwie: "Po prostu mnie zostawili"

"40 kontra 20". Walki uczestników o miłość skrajnie podzieliły widzów

Izabela Janachowska ubrała gwiazdy na galę Polsatu. Teraz nie chcą jej oddać sukienek!

Zaskakujące wyznanie Marioli Baruk z "Sanatorium miłości". Oto jak dziś wygląda jej relacja z Piotrem Hubertem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: 40 kontra 20 | TVN 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy