Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz i jego wszystkie partnerki. Oto związki znanego prezentera telewizyjnego

W życiu Krzysztofa Ibisza szykują się kolejne zmiany. Jego żona Joanna Kudzbalska jest w ciąży, o czym para poinformowała w mediach społecznościowych. To już trzeci raz, gdy znany dziennikarz zostanie ojcem. Mimo że serce słynnego prezentera należy do byłej modelki, to w jego życiu ważną rolę odegrały m.in. Anna Zejdler, Anna Nowak czy Patrycja Madejska. Kim są byłe żony i partnerki Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub w połowie sierpnia ubiegłego roku. Zakochani na samym początku stronili od blasku fleszy, a gwiazdor długo trzymał związek z ukochaną w sekrecie. Dopiero po ceremonii znany dziennikarz pochwalił się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Teraz małżonków czeka nowy etap. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostaną rodzicami.

O tym fakcie Ibisz poinformował na Instagramie. Opublikował zdjęcie, na którym pozuje z żoną, obejmując jej ciążowy brzuszek. Póki co zakochani nie zdradzili jeszcze płci dziecka.

Reklama

Post wywołał spore poruszenie. Pojawiło się mnóstwo gratulacji. Do życzeń przyłączyli się m.in. Małgorzata Rozenek, Katarzyna CichopekAgnieszka Włodarczyk czy Joanna Koroniewska.

Joanna Kudzbalska to trzecia żona Krzysztofa Ibisza. Wcześniej przez sześć lat dziennikarz był żonaty z Anną Zejdler, z którą ma dorosłego już syna Maksymiliana, z kolei od 2005 do 2009 roku jego żoną była Anna Nowak. Para doczekała się jednego dziecka - syna Vincenta. Jednak nie wszystkie miłosne historie Krzysztofa Ibisza kończyły się w podobny sposób.

Zofia Ragankiewicz

Krzysztofa Ibisza widywano w latach 90. u boku wielu pięknych kobiet, ale jego serce zdobyła Zofia Ragankiewicz. Poznali się w 1995 roku w Łodzi. Swoją relację długo budowali na odległość. W końcu Ibisz i Ragankiewicz zamieszkali w Warszawie. Kilka miesięcy później przyszedł czas na zaręczyny. Wydawało się, że wkrótce Zofia Ragankiewicz zostanie żoną Krzysztofa Ibisza. Ich związek jednak nie przetrwał.

Przyczyną rozstania była różna wizja przyszłości. Zofia Ragankiewicz później została żoną Roberta Smoktunowicza, pierwszego męża Hanny Lis.

Anna Zejdler

Trzy lata po rozstaniu z Zofią Ragankiewicz, Ibisz ożenił się z Anną Zejdler, którą poznał dzięki Marcinowi Tyszce. Zostali małżeństwem po kilku miesiącach znajomości. Ślub znanej pary był wielkim wydarzeniem, ponieważ jego przebieg transmitowano na żywo w telewizji.

W 1999 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko - Maksymilian. Po sześciu latach Anna Zejdler i Krzysztof Ibisz zdecydowali, że nie chcą być już razem. To jednak nie przekreśliło ich znajomości i dziś wciąż mają ze sobą dobry kontakt.

- Rozwiedliśmy się 17 lat temu i chociaż w każde rozstanie wpisane jest rozczarowanie i żal, nigdy nie pozwoliłam na to, by negatywne emocje zakłóciły mój wewnętrzny spokój albo zbudowały między nami mur. Różnimy się bardzo, ale łączy nas przeszłość i to, co najważniejsze: Maks. Mój ukochany syn jest także synem Krzysztofa. Ten jeden fakt zmienia wszystko. Niesie ze sobą wybaczenie i zrozumienie - napisała Zejdler w mediach społecznościowych, po tym jak zdradziła, że doskonale bawiła się na weselu Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej.

Prywatnie Anna Zejdler jest związana z Tomaszem Walentą, z którym ma córkę Milenę.

Anna Nowak

Anna Nowak i Krzysztof Ibisz poznali się jako nastolatkowie, a ich drogi przez lata wielokrotnie się krzyżowały. Znają się więc niemal całe życie.

- Pierwszy raz spotkaliśmy się, jak mieliśmy po 16 lat. To było w Teatrze Ochota. Pamiętam do dzisiaj, jak go zobaczyłam. Stanął na schodach i pomyślałam - koniec, Matko Boska, to jest ten - wyjawiła Anna Nowak w programie "W roli głównej".

Anna Nowak i Krzysztof Ibisz stanęli na ślubnym kobiercu w 2005 r. Rozstali się jednak już po czterech latach.

Wspólnie wychowują syna Vincenta i nadal utrzymują bliskie relacje. Oboje przyznają, że łączy ich silna przyjaźń.

Paulina Piosik

Krzysztof Ibisz zaczął pokazywać się u boku uroczej blondynki po rozstaniu z Anną Nowak. Kiedy się poznali, Paulina Piosik była studentką dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego i pełniła funkcję jego agentki. Dzieliła ich różnica ponad 20 lat. Mimo tego zakochani zaręczyli podczas wakacji w Afryce w 2010 r.

Para planowała kupno mieszkania i ślub. Dla Ibisza ten związek miał być szansą na szczęście po dwóch małżeństwach zakończonych rozwodem. Ku zaskoczeniu wszystkich, związek nie przetrwał próby czasu.

Patrycja Madejska

Następnie serce znanego prezentera skradła menadżerka luksusowego domu handlowego. Patrycja Madejska i Krzysztof Ibisz byli parą od 2012 r. Łączyła ich namiętność i nie wstydzili się okazywać sobie publicznie czułości. Dziennikarz wielokrotnie doceniał fakt, że jego ukochana ma bardzo dobry kontakt z jego synami z poprzednich małżeństw.

Niestety, coś poszło nie tak i para rozstała się w 2017 r. Wszyscy zastanawiali się, kto teraz skradnie serce Krzysztofa Ibisza.

Joanna Kudzbalska

W sierpniu 2021 r. Krzysztof Ibisz po raz trzeci w życiu złożył małżeńską przysięgę. Tym razem postanowił wziąć ślub z uczestniczką programu "Top Model" i lekarką Joanną Kudzbalską. Zakochani przez długi czas trzymali swój związek w tajemnicy, szczegóły ślubu i wesela także nie były znane niemal do samego końca. Dopiero po uroczystości do sieci trafiły zdjęcia, na których widać było nowożeńców i ich gości.

Teraz przed Krzysztofem Ibiszem i Joanną Kudzbalską kolejna ważna rola - rodziców. Małżeństwo spodziewa się narodzin dziecka. To będzie trzecie dziecko prezentera, a pierwsze byłej modelki. Między Ibiszem a Kudzbalską jest 27 lat różnicy.

Zobacz też:

Maksymilian Ibisz, syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler zrobił furorę swoim debiutem na scenie. Czym się zajmuje na co dzień?

Ibisz z żoną w Barcelonie. Na zdjęciach całują się i przytulają. Ależ oni się kochają!

Krzysztof Ibisz udostępnił zdjęcie z mamą. Justyna Żyła nie mogła przejść obojętnie!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy