Reklama
Reklama

Ibisz z żoną w Barcelonie. Na zdjęciach całują się i przytulają. Ależ oni się kochają!

Krzysztof Ibisz (57 l.) zabrał żonę, Joannę Kudzbalską (30 l.), na romantyczną podróż do Barcelony. Zakochani spędzali wspólnie czas i cieszyli się swoim towarzystwem. Prezenter za pośrednictwem sieci pokazał wspólne zdjęcie z wybranką serca. Na ujęciu nie brak uścisków i pocałunków. Widać, że para bardzo się kocha!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska: ślub

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska powiedzieli sobie "TAK" w sierpniu 2021 roku. Zakochani elegancką ceremonią w klimacie rustykalnym pochwalili się w sieci, a gwiazdor Polsatu na swoim koncie w mediach społecznościowych załączył kadr z wesela. 

Joanna w tym wyjątkowym dniu miała na sobie zwiewną suknię oraz delikatną ozdobę we włosach. Krzysztof na wydarzeniu zjawił się w czarnym garniturze. Zaślubiny odbyły się w plenerze, a zaproszeni goście mogli na żywo posłuchać folkowej muzyki. 

Reklama

Para stroni od mediów i zainteresowania, dlatego fani nie często mogą zobaczyć prezentera z żoną. Ostatnio jednak 57-latek zrobił wyjątek i pokazał na Instagramie urocze zdjęcie z ukochaną!

Krzysztof Ibisz z żoną w Barcelonie. Ależ oni się kochają!

Kilka dni temu małżonkowie wybrali się na urlop i wylecieli do Katalonii. Tam spędzili czas na zwiedzaniu, a także udali się na ślub znajomych. Para zrobiła sobie również pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Na ujęciach widzimy, jak Ibisz nie szczędzi żonie czułości. 

Podczas sesji Krzysztof i Joanna wygłupiali się, przytulali i całowali. 

Ależ oni się kochają!

Pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy, a Joanna do zdjęcia męża dodała emotkę z serduszkiem. 

Krzysztof Ibisz z żoną po raz pierwszy we wspólnym wywiadzie

Joanna Kudzbalska jest lekarką, a także specjalistką od akupunktury. Małżonkowie niedawno po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu, w którym odnieśli się do swojej miłości, a także do pracy kobiety.

Jak się okazało prowadzący "Tańca z gwiazdami" sam korzysta z porad żony, a nawet był jednym z pierwszych jej pacjentów.

Jesteście fanami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Odcinki show możecie obejrzeć na Polsat GO - SPRAWDŹCIE!

Joanna Kudzbalska: kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska ma 30 lat i pochodzi z Wrocławia. Kobieta swoich sił próbowała w modelingu i pojawiła się w programie "Top Model". W show zachwyciła jurorów swoim wyglądem i sylwetką, dlatego awansowała do dalszego etapu i zajęła 4. miejsce. 

Modelka otrzymała mnóstwo międzynarodowych propozycji i pracowała między innymi w Mediolanie, Barcelonie, Paryżu czy Londynie, a nawet w Chinach czy Tajlandii.

W międzyczasie robienia kariery na wybiegu Joanna studiowała medycynę. Po powrocie do ojczyzny ukończyła studia i została lekarką. Jak podaje na swoim koncie na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 10 tysięcy osób, zajmuje się leczeniem poprzez zmiany stylu życia i akupunkturę.

Joanna i Krzysztof zaręczyli się ze sobą na początku 2021 roku, a kilka miesięcy później wzięli ślub.

Zobaczcie również:

Matura 2022: Zobacz arkusz CKE i odpowiedzi z matematyki

Bill Gates zdradził żonę? Wymownie odpowiedział!

Katarzyna Cichopek wróciła do telewizji i od razu zaliczyła wpadkę. To wina stresu?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy