Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku nadal kochają swoich byłych. Może nawet do nich wrócą!

Niektóre znaki zodiaku mają skłonność do potajemnego kochania swoich byłych partnerów, nawet po zakończeniu związku. Niezależnie ile czasu minęło od rozstania lub z iloma osobami spotykali się od tego czasu, nadal są zakochani w swoim byłym partnerze, a nawet byli nie. Według astrologów twój horoskop urodzeniowy może wyjaśnić dlaczego tak się dzieje.


Te 4 znaki zodiaku potajemnie dalej kochają swoich eks partnerów. Niektóre chciałyby nawet do nich wrócić!

Bez względu na to, jaki jest twój znak zodiakuastrologowie widzą w gwiazdach pewien powód, dla którego niektórzy nie mogą pozbyć się z serca swojego byłego partnera. Być może jesteś osobą, która przebaczy wszystko, co złe w przeszłości i nawet będzie chciała wrócić do eks!

Niektóre znaki zodiaku mogą mieć trudności z pogrzebaniem swoich uczuć do byłych kochanków. Dowiedz się, jakie cechy charakteru twojego znaku zodiaku wpływają na pałanie uczuciem wobec swojego eks partnera!

Reklama

Te znaki zodiaku potajemnie kochają swoich eks: Rak

Raki to znak emocjonalny i bardzo silnie przywiązujący się do swoich partnerów. Nawet po zakończeniu związku, mogą długo nosić w sobie uczucia i pragnienia dotyczące byłego partnera.

Są bardzo ostrożni w kwestii tego, komu przepuszczają swoją twardą skorupę, ale kiedy jesteś w ich sercu, jesteś jej właścicielem. Raki są również bardzo nostalgiczne i lubią tworzyć wspomnienia, na które można spojrzeć wstecz. Z tych powodów Rak jest bardziej skłonny dać swojemu byłemu drugą szansę.

Te znaki zodiaku potajemnie kochają swoich eks: Skorpion

Skorpiony to znak zmysłowości i namiętności, a ich miłość jest bardzo intensywna. Często utrzymują emocjonalne połączenie z byłymi partnerami, nawet jeśli wiedzą, że nie są dla siebie odpowiedni.

Jednak gdy dojdzie do rozstania, Skorpiony nie chcą dać za wygraną i zachowują się jak klasyczny "pies ogrodnika". Kiedy nadal pała uczuciem do swojego eks, ma tendencję do zazdrości, gdy słyszy o jej nowym związku, a nawet gdy widzi go publicznie. Może próbować wzruszyć ramionami i udawać, że go to nie rusza, ale bądźmy szczerzy - w środku aż się gotuje w Skorpionie!

Te znaki zodiaku potajemnie kochają swoich eks: Byk

Byki to znak wierności i lojalności. Kiedy już pokochają, to robią to na dobre i na złe. Mogą tęsknić za swoimi byłymi partnerami, szczególnie jeśli związek zakończył się niesprawiedliwie lub bez ich winy.

Dla Byka zerwanie jest czasami postrzegane jako tymczasowe zaklęcie, które za chwilę minie. Jeśli spróbuje wrócić do swojego eks, może być zaskoczony, że on wcale nie myślał o ponownym związku z nim. To będzie mocny policzek dla rozkochanego Byka.

Te znaki zodiaku potajemnie kochają swoich eks: Panna

Panny nie zawsze są pokazują swoją romantyczną stronę, lecz są oddane osobom, które darzą szczerym uczuciem. Dlatego jeśli Panny widzą okazję do powrotu do związku z kimś, kogo kiedyś byli blisko, są ogromne szanse, że to zrobią.

Choć Panny dystansują się od swoich eks, to są ogromne szanse, że wspominają dawne chwile i wydarzenia, które razem przeżyli. Przez to czują się samotne, smutne i nieszczęśliwe.

Zobacz też:

Te znaki zodiaku będą przyjaciółmi na zawsze. Masz szczęście mając taką osobę!

Kobiety z tymi 4 znakami zodiaku nie nadają się na żonę. Nie zaznasz z nimi spokojnej przyszłości

Te 4 znaki zodiaku najczęściej zdradzają partnerów. Nie da się ich upilnować!

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Ile Polacy wkładają do kopert na chrzciny i komunie? Wiosenne wyzwania finansowe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy