Reklama
Reklama

Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość po Pełni Księżyca w Bliźniętach. Oni wkrótce znajdą szczęście

Po Pełni Księżyca w Bliźniętach, czyli po 27 listopada aż 3 znaki zodiaku będą miały szczęście odnaleźć prawdziwą miłość. Dlaczego? Wszystko przez pozycję Księżyca w trygonie z Wenus, który pozwoli im zrozumieć, że to, co mają lub co za chwilę mogą znaleźć - wielką miłość.

Pełnia Księżyca w Bliźniętach. To czas akceptacji teraźniejszości

Pełnia Księżyca w Bliźniętach będzie widoczna na niebie dziś, 27 listopada. Po nocnym spektaklu aż 3 znaki zodiaku odczują magiczny wpływ Księżyca w trygonie do Wenus. Energia po Pełni Księżyca w Bliźniętach będzie im sprzyjać w komunikacji, spontaniczności i ciekawości, co pomoże w tworzeniu silnych więzi z innymi. 

Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość po Pełni Księżyca w Bliźniętach: Bliźnięta

Dla Bliźniąt kolejne dni po Pełni Księżyca staną się dniami refleksji. Zaczniesz dostrzegać, że najcenniejsze rzeczy w życiu są darmowe. To idealny moment, aby odpuścić emocjonalny ciężar przeszłości i skupić się na tym, co sprawia, że twoje życie miłosne jest solidne i szczęśliwe. Czas po Pełni Mroźnego Księżyca inspiruje do bycia wdzięcznymi za to, co mamy i do celebracji miłości, która już istnieje w naszym życiu.

Reklama

Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość po Pełni Księżyca w Bliźniętach: Waga

Dla Wag dni po Pełni Księżyca przyniosą idealną równowagę między akceptacją a pasją. Poczujesz się swobodniej w kompromisach, a to okazja do odkrywania siebie i znalezienia autentycznej miłości. Uważaj na negatywne myśli. Jeśli niedawne odrzucenie sprawiło, że poczułeś się pokonany, nie chowaj urazy. To, że z jedną osobą nie wyszło, nie oznacza, że nie powinieneś spróbować ponownie. Bądź czujny na subtelne wskazówki, które pomogą ci pozostać na właściwej ścieżce. Nie pozwól, aby coś odwróciło twoją uwagę od dostrzeżenia czyichś prawdziwych intencji i uczuć.

Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość po Pełni Księżyca w Bliźniętach: Strzelec

Dla Strzelców czas po Pełni Księżyca sprawi, że poczują się jak milion dolarów. Trygon Księżyca do Wenus wzmacnia poczucie własnej wartości, bezpieczeństwa i dobrostanu. Odcinasz się od lęków, świadomie wybierając pełnię życia i akceptację tego, co jest. Co więcej - jestes gotów sięgnąć po to, czego od dawna pragnęłaś/pragnąłeś. Twoja aura po Pełni Księżyca Bobra będzie świecić dodatkowym blaskiem, pozwalając ci poczynić postępy towarzyskie i romantyczne.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | pełnia księżyca | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama