Reklama
Reklama

Jakie znaki zodiaku są dobre w łóżku? Oto 4 najlepszych kochanków

Oto 4 znaki zodiaku, które są dobrymi lub najlepszymi kandydatami na kochanków. Szukasz urozmaicenia w sypialni? Sprawdź, czy twój partner ma ten znak! Jeśli tak, to przed wami wiele upojnych nocy!

Jakie znaki zodiaku są dobre w łóżku? Oto 4 najlepszych kochanków

Czy astrologia może podpowiedzieć, jakie znaki zodiaku są dobre albo najlepsze w łóżku? Okazuje się, że tak! Każdy znak zodiaku z dobrze nam znanych horoskopów reprezentuje sobą inną energię. Dlatego sprawdź, czy twój partner znajduje się na naszej liście! Jako Pomponik nie gwarantujemy stuprocentowej satysfakcji ani nie przyjmujemy zwrotów kochanków!

Reklama

Jakie znaki zodiaku są dobre w łóżku? Wodnik

Wodniki są na ogół dobrymi kochankami i mają szeroki zakres zainteresowań łóżkowych. Nie boją się eksperymentować z gadżetami, przebierankami, maskami lub kajdankami.

Wodnika pociąga wszystko, co przeciwstawia się normom społecznym - innymi słowy, są buntownikami. Lubią też tajemnicę, więc nie mają problemu używać opaski na oczy - to z pewnością doda pikanterii w łóżkowej randce.

Jakie znaki zodiaku są dobre w łóżku? Strzelec

Strzelec im bardziej dzikie ma pomysły, tym bardziej staje się nakręcony na partnera/partnerkę. Miłosne uniesienia na świeżym powietrzu lub w innym dziwnym miejscu dostrzega jako ekscytującą przygodę.

Strzelec jest namiętnym, żywiołowym i niezwykle towarzyskim znakiem, który może być świetnym partnerem seksualnym. Zbliżenia i realizację fantazji postrzega jako doświadczenie intelektualne, fizyczne i emocjonalne.

Jakie znaki zodiaku są dobre w łóżku? Skorpion

Skorpion jest jednocześnie doskonały i trochę dziwaczny w sprawach łóżkowych. Potrafią być namiętnymi kochankami, ale mają też silne marzenia, fantazje i pragnienia związane ze sferą seksualną.

Skorpiony jako znak zodiaku lubią w codziennym życiu  przejmować kontrolę. Tak samo jest z łóżkowymi partnerami. W sypialni są aktywni i nie pozwalają nudzić się partnerowi/partnerce.

Jakie znaki zodiaku są dobre w łóżku? Baran

Baran, jako ognisty znak zodiaku jest nieposkromionym kochankiem. Ich zalotna, atrakcyjna i pewna siebie postawa emanuje seksapilem, któremu nikt nie może się oprzeć.

Baran nie boi się potwierdzić swojej dominacji w sypialni - pytanie, czy jesteś na to gotowy/gotowa? Baran zacznie rozbierać cię wzrokiem, zanim inny facet lub dziewczyna zbierze się na odwagę, aby przejąć inicjatywę.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Czy jesteś jednym z nich?

Oto najlepsze ćwiczenia dla twojego znaku zodiaku. Dzięki nim schudniesz szybciej!

Te 5 znaków zodiaku mają szansę razem się zestarzeć. Pasują do siebie jak żadne inne!

Te 4 znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku. Mają naturalny talent do zarabiania pieniędzy

Te 5 znaków zodiaku to wampiry energetyczne. Unikaj ich za wszelką cenę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama