Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022. Retrogradacja Jowisza, Marsa i zaćmienie Słońca

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022 może oznaczać czas intensywnego rozmyślania swojego zachowania. Retrogradacja Jowisza i retrogradacja Marsa będą oddziaływać na nas z podwójną, ale niekoniecznie taką samą siłą. Oto horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku!

Koniec miesiąca okazuje się bardzo intensywny. Czekają nas dwie retrogradacje (Jowisza i Marsa), a także zaćmienie Słońca. Oto horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku! 

Dwie Retrogradacje i zaćmienie Słońca: jak wpłynie na nasze zachowanie i nastrój?

Zaćmienie Słońca może oświetlić nasze emocjonalne i finansowe inwestycje i być może rzucić im wyzwanie. Możemy podjąć kroki w kierunku samoopanowania i samoupodmiotowienia poprzez zajęcie się rzeczami, które nas osłabiają i odbierają nam moc, takimi jak kompulsywne zachowania, uzależnienia lub znaczne długi. 

Reklama

W retrogradacji Jowisza w Rybach funkcjonujemy najlepiej, jak potrafimy, gdy czujemy się wolni, by wierzyć, emanować dobrą energią, troszczyć się i dawać z siebie to, co najlepsze.

Z kolei Retrogradacja Marsa sprawi, że będziemy musieli ponownie ocenić nasze obecne projekty, nasze podejście do uzyskania tego, czego chcemy, i naszą pożądaną naturę. Zamiast bezpośrednio potwierdzać nasze pragnienia, mamy tendencję do introspekcji.

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 25 października 2022

25 października doświadczymy spektakularnego zaćmienia Słońca w Skorpionie. To zjawisko wykorzystaj to jako inspirację do głębokich zmian. Jego skutki mogą być odczuwalne do sześciu miesięcy po rzeczywistej dacie zaćmienia, ma on większą moc wpływania na nasze życie osobiste niż "zwykły" nów Księżyca. To zaćmienie może rzucić wyzwanie tym działom życia i stworzyć możliwości nowych początków.

Zaćmienie Słońca w znaku Skorpiona będzie miało miejsce 25 października 2022 roku o godzinie 6:49

Retrogradacja Jowisza wchodzącego w Ryby 28 października 2022

Retrogradacja Jowisza wchodzącego w znak Ryb rozpocznie się 28 października 2022 o godzinie 07:09:09 i potrwa do 20 grudnia 2022 r. Szczęście, rozwój i osobista ekspansja mogą być teraz częściej widoczne, gdy łączysz się ze sobą intuicyjnie i pomysłowo. Może istnieć większa potrzeba pracy nad bagażem duchowym i odpuszczania.

Mistycyzm, wrażliwość na potrzeby innych i świadomość karmy (związek między teraźniejszością a przeszłością): oto wasze ścieżki do duchowego wzrostu teraz. Zajęcie się tymi kwestiami przynosi zysk i satysfakcję na wielu poziomach. Tolerancja dla różnic, zrozumienie ludzkich słabości i niedociągnięć.

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach 30 października 2022

To nie koniec. 30 października 2022, o godzinie 14:26 rozpocznie się Retrogradacja Marsa w Bliźniętach. Napęd i ambicja mogą wydawać się zahamowane, nieprzewidywalne lub zacofane w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jednak ten element nieprzewidywalności może pozwolić ci dokonać przełomu, jeśli jesteś w stanie znaleźć cierpliwość i wewnętrzną refleksję.

Uczenie się, komunikowanie się, wymiana pomysłów: to są doświadczenia, których pragniesz jako środka, aby odcisnąć swoje piętno teraz, gdy zaczyna się nowy etap w twoim życiu. Jesteś osobą, która ma coś do powiedzenia i zdajesz sobie sprawę, że inni mają informacje, które są niezbędne dla twoich celów. Czas dużej ilości energii psychicznej i inicjatywy ... być może z elementem konfliktu wrzuconym na dokładkę.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Baran

Baran 24-31 października 2022. Wiara w siebie teraz może pomóc ci przygotować się do wejścia w światło reflektorów i zdobycia zasłużonych wyróżnień. Później może to być dość emocjonalny czas, w którym czujesz, że musisz odpocząć od codziennej harówki, aby dostroić się do tego, czego potrzebuje twoja dusza. Zastanów się, w jaki sposób możesz zmienić swoją perspektywę i styl życia, aby lepiej zrównoważyć pracę i dom.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Byk

Byk 24-31 października 2022. Medytuj nad więzami i okolicznościami, które przynoszą ci teraz najwięcej komfortu. Weź pod uwagę fakt, że grupy i społeczności, których jesteś częścią, mogą ci nie służyć. Wkrótce będziesz wiedział, jak postępować. Odniesiesz sukces, łącząc siły z innymi i marząc na jawie, burzę mózgów lub wlewając swoją energię w sprawy, które są drogie twojemu sercu, takie jak praca charytatywna. 

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 24-31 października 2022. Może się okazać, że tęsknisz za wyjściem ze swojej strefy komfortu i doświadczeniem czegoś niezwykłego na początku tygodnia. Potrząsanie rzeczami poprzez ubieganie się o nową pracę, eksperymentowanie z osobistym stylem lub dzielenie się głębokimi emocjami z ukochaną osobą może być wyzwalające i wzmacniające. 

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Rak

Rak 24-31 października 2022. Weź głęboki oddech i pochyl się nad swoim charakterystycznym stylem funkcjonowania w społeczeństwie. To, co stare, może znów być nowe, a kiedy włożysz w to nowo odkrytą perspektywę i energię, może przynieść zasłużone nagrody. Później kosmos wzmacnia twoje pragnienie dzielenia się tym, co jest w twoim sercu z bliskimi.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Lew

Lew 24-31 października 2022. Miłość, pokój i radość mogą być twoim nowym początkiem. Poczujesz się bardziej atrakcyjny i magnetyczny, a może nawet będziesz chciał eksperymentować z nowym wyglądem lub wymianą garderoby. Wyrażanie tego, co jest w twoim sercu, bliskim może być najlepszym sposobem na ukierunkowanie tej szczęśliwej, słodkiej energii. 

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Panna

Panna 24-31 października 2022. Będziesz czuć irytację, którą ukierunkujesz na swojego partnera. Sednem problemu może być zamieszanie, nieporozumienie lub intensywne emocje, które zaciemniają racjonalne myślenie. Sprawdź, czy możesz poczekać, aby poczuć większe poczucie jasności i skupienia, zanim wykonasz jakiekolwiek odważne ruchy w kwestii związku.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Waga

Waga 24-31 października 2022. Podejmowanie wysiłków krok po kroku jest teraz najlepszym rozwiązaniem, nawet jeśli jest wolniejsze niż byś chciał. Później będziesz miał przypływ energii, aby puścić wodze fantazji. Później zyskasz pewność siebie, aby jasno określić, w jakim kierunku będziesz musiał się udać, aby twoje długoterminowe marzenia stały się rzeczywistością.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Skorpion

Skorpion 24-31 października 2022. Staraj się robić rzeczy stopniowo i ciesz się procesem wprowadzania większego porządku i bezpieczeństwa do swojej osobistej przestrzeni i świata wewnętrznego. Dzisiaj możesz skupić się na analizie przeszłości. Weź pod uwagę, że jutro w twoim znaku nastąpi zaćmienie Księżyca w nowiu, a dziś lepiej jest rozliczyć się z przeszlością lub przetworzyć ją i przetrawić, aby zacząć coś zupełnie nowego. Staraj się puścić rzeczy, których nie potrzebujesz.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Strzelec

Strzelec 24-31 października 2022. Dzisiejsze energie są odpowiednie do korygowania przeszłych błędów i potknięć. Zaćmienie Księżyca w nowiu, które nastąpi jutro, przekieruje cię i sensowne jest wyciszenie. Sprawy finansowe wymagają większej struktury i dyscypliny, ale także stale się poprawiają w miarę postępów. Skoncentruj się na wzmocnieniu budżetu, ocenie projektów biznesowych i zmniejszeniu nadmiaru wydatków. Poczuje się dzieki temu bezpieczniej. Saturn prosi cię, abyś był odpowiedzialny i dojrzały w kwestii swoich pieniędzy, rzeczy, zasobów i talentów.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Koziorożec

Koziorożec 24-31 października 2022. Możesz czuć, że musisz w pewien sposób zejść na ziemię na początku tygodnia. Poświęć czas na medytację, rozmowy o swoich celach z najbliższymi przyjaciółmi i bliskimi. Podjęcie ostatecznych działań może wydawać się trudniejsze niż zwykle, a twoje myślenie może być zmącone i ospałe. Zrobisz dobrze, pozwalając sobie po prostu być i czuć, dając swojej intuicji przewagę nad umysłem.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Wodnik

Wodnik 24-31 października 2022. Twój komfort w stawianiu czoła rzeczywistości i dbaniu o swoje obowiązki poprawia się, prowadząc do lepszych decyzji. W tym tygodniu odczujesz silny nacisk na zorganizowanie się, przestrzeganie zasad i dbałość o praktyczne szczegóły. W dniu przed zaćmieniem Księżyca w nowiu lepiej się wyciszyć - planowanie, refleksja i intuicja są bardzo odpowiednie. Możesz łatwiej zobaczyć, co powstrzymuje cię przed dążeniem do swoich celów.

Horoskop tygodniowy na 24-31 października 2022: Ryby

Ryby 24-31 października 2022. Spędzanie czasu na rozmowach przez telefon lub na spacerze może okazać się regenerujące dla twoich relacji. Z zaćmieniem Księżyca w nowiu, które nastąpi jutro, możesz zaplanować wyjaśnienie starych projektów, które spowalniają twoje postępy. W nadchodzących tygodniach poczujesz się lepiej przygotowany do porzucenia negatywnych nawyków i postaw. Uzyskanie spokoju ducha może być wręcz uzdrawiające.

Zobacz także:

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy