Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022. Ostatnia kwadra Księżyca w Raku wyzwala silną intuicję

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022. Ostatnia kwadra Księżyca w Raku to czas wyostrzonej intuicji. Nasze uczucia w tym tygodniu zasługują na uwagę i troskę, więc szanuj je. Nie nadinterpretuj. Oto horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku!

Ostatnia kwadra Księżyca w Raku to czas wytężonej intuicji i chęci spędzenia czasu w samotności. Pomyśl o tym, co czujesz i co sprawia, że wewnętrznie się uspokajasz.  Oto horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku! 

Ostatnia kwadra Księżyca w Raku: jak wpłynie na nasze zachowanie i nastrój?

Ostatnia kwadra Księżyca w Raku. Intuicja emocjonalna może być pomocna w prowadzeniu cię do tego, czym musisz się zająć i puścić. Mogą istnieć same emocje, które musisz rozwiązać. Postaw siebie na pierwszym miejscu. 

Reklama

W sferze zawodowej zastanów się, zanim dziś zaczniesz mówić, ponieważ może się wydawać, że twoja komunikacja jest niespójna lub nie do końca jasna.

Ostatnia kwadra Księżyca w Raku sprawi, że tęsknimy za opieką nad rodziną, zapewniając jej bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Raki czują się emocjonalnie, ale wolą tego nie okazywać. Zamiast tego woli obdarzać troską innych.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Baran

Baran 15-21 października 2022. Poświęcenie czasu na ponowne odkrycie siebie to nie to samo, co próba zmiany siebie, więc nie martw się, że kwestionując swoje motywy, wątpisz w siebie. W rzeczywistości zdrowe i mądre jest analizowanie swoich decyzji, przede wszystkim dlatego, że zdasz sobie sprawę, że twoje filozofie mogą wytrzymać twoją własną kontrolę.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Byk

Byk 15-21 października 2022. Przyjęcie zabawy i spontaniczności jest kluczem do poczucia radości podczas spędzania czasu z bliskimi (nawet jeśli odbywa się to wirtualnie). Będziesz także czuła się bardziej asertywna niż zwykle, a mówienie swojej emocjonalnej prawdy może być wyzwalające i wzmacniające więź w związku. Później kosmos zachęca do zalotnej, serdecznej komunikacji. 

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 15-21 października 2022. Możesz poczuć chęć podzielenia się swoimi marzeniami i pragnieniami w pomysłowy sposób z kimś wyjątkowym (pomyśl o napisaniu wiersza lub stworzeniu dzieła sztuki). Rozkoszowanie się tą wzmocnioną potrzebą artystycznego wyrażania siebie może być dla ciebie satysfakcjonujące psychicznie i emocjonalnie, jednocześnie pomagając przenieść twoje więzi na wyższy poziom.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Rak

Rak 15-21 października 2022. Spędzanie czasu na łączeniu się przez telefon lub na spacerze może okazać się regenerujące dla twoich relacji. Później twój profesjonalny plan może okazać się do przebudow, a może to być trudne. Ostatecznie najlepiej będzie walczyć o to, co chcesz osiągnąć na dłuższą metę i jak najlepiej osiągnąć równowagę między swoją karierą a osobistymi celami.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Lew

Lew 15-21 października 2022. Kiedy zaczyna się tydzień, możesz czuć się ospała i wolisz trzymać ludzi na dystans, zamiast spędzać czas z bliskimi. Może to być kwestia konieczności naładowania energii, ponieważ w przeciwnym razie poczujesz się tak, jakbyś przelewała się przez palce. Później twój magnetyzm i organicznie magiczna, duchowa energia dostaje impuls. Pozwól swojemu umysłowi szaleć, a następnie zawęź najlepszy sposób na ukierunkowanie swojej energii.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Panna

Panna 15-21 października 2022. Inni będą przyciągać twoją zdolność do bycia porywającą w tej chwili i podejmowania działań w oparciu o twoje najbardziej pomysłowe myśli. Jeśli chcesz zainicjować zbieranie funduszy na cel humanitarny lub inny wysiłek charytatywny, teraz byłby cudownie owocny czas, aby to zrobić. Później możesz zostać zaskoczony emocjonalną niespodzianką związaną z twoim domem lub bliskimi. Chociaż zmiana może wydawać się zniechęcająca, może być również ożywiająca.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Waga

Waga 15-21 października 2022. Bez względu na to, co mówią inni, uspokój się na początku tygodnia. Twoje baterie się ładują, a terminy są łagodniejsze niż ktokolwiek myśli. Spróbuj pracować nad moralem w biurze. Kreatywna praca i burza mózgów to świetne wykorzystanie czasu w środku tygodnia. Patrzenie na duży obraz będzie znacznie łatwiejsze niż martwienie się o małe szczegóły.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Skorpion

Skorpion 15-21 października 2022. Niejednoznaczność jest zapisana gwiazdach na początku tygodnia, ale wolisz robić rzeczy pomału. Pozwól swoim emocjom wirować jak ładne chmury - po części sen, po części nadzieja, a po części tajemnica. Twoja intuicja oferuje błysk wglądu w środę lub czwartek, a świat oferuje zaproszenie do miłości, słodkiej miłości. Nie zdziw się, gdy otworzysz usta, aby powiedzieć "tak".

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Strzelec

Strzelec 15-21 października 2022. Uważaj na wścibskich przełożonych. Twoja produktywność dramatycznie wzrasta w piątek i przez cały weekend. Możesz znaleźć się w centrum bardzo pozytywnej uwagi, więc staraj się działać. Środek tygodnia przynosi czas siły, w którym możesz znaleźć niewykorzystane zasoby do swojej dyspozycji. To świetny czas, aby zacząć iść w nowym, ekscytującym kierunku. 

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Koziorożec

Koziorożec 15-21 października 2022. Twoja otwartość jest ważniejsza niż jakiekolwiek konkretne rezultaty. Oferowanie pomocy mocniej wiąże cię z tym, jakie powinny być teraz twoje własne priorytety. Kochasz dobrą burzę z piorunami - dramatyczne chmury, szum elektryczności w powietrzu, błyski i huki - i będziesz miała jedną kiełkującą w umyśle burzę na początku tygodnia. Zrób emocjonalny odpowiednik wybiegania, aby stanąć oko w oko z burzą i dokonać rozładowania.

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Wodnik

Wodnik 15-21 października 2022. Na początku tygodnia możesz zostać zmuszony do ponownego przemyślenia kręgów przyjaciół lub kolegów, którym poświęcasz dużo czasu. Polegaj na swoich wartościach, które mogą pomóc ci skierować cię w kierunku zobowiązań godnych twojego czasu i energii, a także służyć wzmocnieniu twojego potencjału zarabiania pieniędzy. Zamieszanie panuje w piątek i trudno będzie uzyskać pomoc nawet od najbliższych kumpli z pracy, ponieważ każdy wydaje się zmagać z własnymi demonami. 

Horoskop tygodniowy na 15-21 października 2022: Ryby

Ryby 15-21 października 2022. Ludzie zaczną tworzyć wokół ciebie iluzje i powinnaś być ich świadoma. Staraj się nie dać nabrać na piękne słowa lub kwitnące pochlebstwa. Może tu być prawdziwe uczucie, ale nie ma wystarczającej ilości chemii, aby stworzyć prawdziwy fundament związku. Przejście od bycia zauroczonym do bycia nieco sceptycznym wobec wszystkich pochwał może zająć ci więcej czasu. Nie chodzi o to, że na to nie zasługujesz. Po prostu może to być kamuflowanie czyichś trudnych emocji.

Zobacz także:

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia

Reklama

Reklama

Reklama