Klaudia z "Rolnika" gorzko o Karolinie Pajączkowskiej
Program "Królowa przetrwania" wzbudza sporo emocji przede wszystkim ze względu na dobór uczestniczek. Z show pożegnała się jako pierwsza Dominika Serowska, prywatnie partnerka Marcina Hakiela.
W grze pozostała za to była gwiazda TVP, Karolina Pajączkowska i to właśnie ona póki co wzbudza największe emocje. Podczas gdy jedni fani jej przyklaskują, inni zarzucają m.in., że jest zbyt wyniosła i zarozumiała.
Jak się okazuje, do tej drugiej grupy należy Klaudia znana z programu "Rolnik szuka żony". Dała temu wyraz na instastory, pisząc wprost, że "dawno nie widziała tak przemądrzałej osoby w reality show, bez grama skromności".
Jako że zapytała swoich obserwatorów, czy zgadzają się z jej zdaniem, od razu dostała odzew. Jakiś czas później udostępniła część wypowiedzi, dodając od siebie komentarz: "wiedza i świadomość to jedno, ale to jak siebie przedstawia, to drugie".
Ma rację?
Ania Sowińska miała trudną relację z Karoliną Pajączkowską
W programie wzięła udział także Ania "Mała" Sowińska, która także nie ma zbyt dobrej opinii o Karolinie Pajączkowskiej i miała z nią spięcie już na samym początku.
W podkaście "Mam Cast" ujawniła kulisy ich trudnej relacji.
"Karolina bardzo lubi kręcić, mieszać i wmawiać komuś to, co ona ma w głowie (…) - powiedziała.
Ale to nie wszystko.
"Ona ma też ze mną straszny problem i nawet przyzna coś w pewnym momencie programu, jeśli chodzi o mnie. Jak ona mi to powiedziała, to miałam takie: 'Laska, masz 35 lat. Serio to był twój największy problem tutaj?'" - wyznała.
Zobacz też:
Huczy wokół zachowania Pajączkowskiej w "Królowej przetrwania". W końcu zabrała głos








