Reklama
Reklama

Olga Frycz jeszcze nie sprzedała starego mieszkania, a już projektuje nowe. "Lodówka będzie w szufladach"

Olgę Frycz (36 l.) i jej córki czeka czas wielu zmian. Aktorka właśnie sprzedaje swoje trzypokojowe mieszkanie w Warszawie i szuka nowego lokum dla całej rodziny. Za jaką cenę można nabyć apartament popularnej aktorki? Jakie preferencje związane z nowym mieszkaniem ma Olga? Czy można zobaczyć już projekt? Oto odpowiedzi!

Olga Frycz urodziła się w Krakowie. Od najmłodszych lat było wiadomo, że odziedziczyła talent po swoim ojcu, znanym aktorze, Janie Fryczu (68 l.).  Aktorka była trzykrotnie nominowana do Orłów za role w filmach "Weiser", "Boże skrawki" oraz "Wszystko, co kocham". Szersza publiczność zna ją dzięki roli w serialu "M jak miłość".

Prywatnie była związana z trenerem tajskiego boksu i psychopedagogiem Grzegorzem Sobieszkiem, z którym ma córkę Helenę, urodzoną w 2018 r. W 2021 r. urodziła drugie dziecko, Zofię, której ojcem jest podróżnik, bloger, inwestor i założyciel "Klubu Podróżników Soliści" - Łukasz Nowak. Pociechy mają świetny kontakt z ojcami, a Olga jest w dobrych stosunkach z byłymi partnerami (co niejednokrotnie obie strony potwierdzały w wywiadach), jednak mimo to samotnie zajmuje się wychowywaniem córek.

Reklama

Olga Frycz prowadzi profil na Instagramie. Można znaleźć ją pod nazwą @tojafrycz. Aktorkę obserwuje ponad 320 tys. osób. Olga chętnie dzieli się kulisami swojego prywatnego życia, np. zdjęciami dzieci, kadrami z podróży czy ulubionymi aktywnościami fizycznymi. Dodatkowo lubi opisywać swoje poglądy dotyczące różnych spraw, w tym macierzyństwa.

Olga Frycz sprzedaje mieszkanie za 2 mln zł

W październiku 2022 r. internet obiegła informacja, że Olga Frycz sprzedaje swoje trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Jego cena podobno wynosi 2 mln zł, co wzbudziło wiele zamieszania. Czy mieszkanie o powierzchni 85 mkw jest warte takiego wydatku?

Choć trzy pokoje nie brzmią jak zapowiedź wielkiego apartamentu dla dużej rodziny, standard jest imponujący. Jodełka na podłodze, duża otwarta kuchnia, garderoba, taras i rewelacyjna lokalizacja w stolicy. Wewnątrz znajdują się meble oraz parkiety, które zachowano w jednej tonacji kolorystycznej, pięknie połączonej z białymi ścianami.

Do tego, choć mogłoby się wydawać, że w mieszkaniu nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie rzeczy, w korytarzu znajduje się wiele praktycznych szaf w zabudowie. Jak widać na poniższym zdjęciu, również kuchnia jest bardzo dobrze rozplanowana. Mieszczą się w niej nie tylko dorośli, ale też mali pomocnicy.

Z mieszkania można wyjść na duży, dobrze nasłoneczniony i liczący prawie 4 ary ogród. Domownicy bez przeszkód odetchną tam po dniu pełnym obowiązków.

Do tego w stylowym wnętrzu nie brakuje licznych obrazów, a każde pomieszczenie zostało udekorowane roślinami doniczkowymi. Jest minimalistycznie i nowocześnie, a jednocześnie bardzo przytulne i rodzinne.

Szczególnie wyróżniają się duże okna, które - tak jak w skandynawskich domach - sprawiają, że wnętrze oświetlane jest naturalnie dzięki promieniom słońca. Ponieważ aktorka nie stosuje zasłon, można to zauważyć od razu, szczególnie na zdjęciach udostępnionych na stronie firmy Eurovilla, eksperta nieruchomości, z którego usług korzysta popularna aktorka.

Nowe mieszkanie Olgi Frycz

Olga Frycz dopiero wystawiła na sprzedaż dotychczasowe mieszkanie, a już pochłonęło ją projektowanie nowego. Nic dziwnego, skoro dawne lokum było przemyślane w każdym calu!

Aktorka skupia się na tym, by w mieszkaniu było jak najwygodniej. Prawdopodobnie chce zapewnić jak największy komfort swoim córkom, Helence i Zosi.

Olga tak mocno zaangażowała się w projektowanie nowego lokum, że wręcz nie mogła się powstrzymać i zdradziła szczegóły swoim obserwatorom. Na Instagramie zamieściła wizualizacje, które planuje zastosować w mieszkaniu. Projekt wykonała dla niej profesjonalna projektantka, jednak Olga brała czynny udział w procesie decyzyjnym.

"Jak określić styl już nie boho z Tulum, idący w stronę elegancji i przytulny, ciepły, domowy, gdzie wiadomo, że za rogiem kuchni leży miły kocyk? Proponuję Modern Bohoelegant. Dla Olgi Frycz tworzymy właśnie wnętrze nowego domu, który ma odzwierciedlać ciepło, bombę pozytywnej energii, rodzinność, ale i elegancję właścicielki" - projektantka napisała na swoim profilu, ciesząc się tak dużym i interesującym projektem.

Wnętrze domu oparte będzie na kolorach beżowym i kremowym. Znajdzie się też miejsca na drewniane akcenty i donice z kwiatami, które już wcześniej Olga bardzo lubiła. Do tego sprzęt AGD zostanie umiejscowiony inaczej, niż to zwykle bywa w większości mieszkań. Olga wyjaśniła swój plan na Instagramie:

"Ha! Lodówka będzie w szufladach pod blatem. Nie lubię wysokiej zabudowy w kuchni, więc żeby uniknąć zabudowanej wysokiej lodówki, wymyśliłyśmy lodówkę szufladową".

Nie da się ukryć, że Olga bardzo poważnie podchodzi do aranżacji swoich czterech ścian. Jej pomysły można śledzić na Instagramie, gdzie chętnie wrzuca różne inspiracje. Mamy nadzieję, że wkrótce podzieli się także kolejnymi szczegółami związanymi z aranżowaniem nowego mieszkania!

Zobacz też:

Były narzeczony wspiera Olgę Frycz: "Zawsze możesz na mnie liczyć"

Olga Frycz zostawiła dziecko w aucie i poszła do sklepu!

Olga Frycz zakochana! I to w kim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Jan Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy