Reklama

Reklama

Reklama

Kurzajewski po wyprowadzce Smaszcz urządził w domu kawalerską przestrzeń. Znajdzie się miejsce na buty Cichopek?

Maciej Kurzajewski (49 l.) nie daje ostatnio o sobie zapomnieć. I to nie za sprawą dziennikarskiej działalności, a raczej burzliwego życia prywatnego. Od czasu ujawnienia jego związku z koleżanką z pracy, Katarzyną Cichopek, w mediach wrze.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek niecałe 2 miesiące temu przestali ukrywać swój romans. Wprawdzie łączącą ich zażyłość demonstrują przy każdej okazji, jednak starannie unikają odpowiedzi na pytania dotyczące planów mieszkaniowych. Na razie para mieszka osobno, ale jeśli uczucie jest tak silne, jak oboje deklarują, to przeprowadzka będzie pewnie tylko kwestią czasu. U kogo jest więcej miejsca?

Reklama

Gniazdko w Starej Miłosnej, czyli dom Macieja Kurzajewskiego

Kurzajewski przez ponad dwie dekady był w związku z Pauliną Smaszcz. Dziennikarska para pobrała się w młodości i wspólnie dzieliła życie przez 23 lata. Po roku od momentu, gdy powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, na świat przyszedł ich syn, Franciszek.

Małżonkowie poświęcali czas na pracę i obowiązki rodzinne. Przez długi czas mieszkali w Warszawie, ale ich marzeniem był dom pod miastem. Byli już zmęczeni zgiełkiem stolicy, więc chcieli mieć swoją spokojną przystań.

Długo szukali idealnego miejsca. Wreszcie wybór padł na Starą Miłosną. To położona na wschód od Warszawy niewielka miejscowość, która z czasem stała się prestiżowym osiedlem zamieszkanym przez wielu celebrytów. Kurzajewscy wybudowali tam swój wymarzony dom

Urządzaniem wnętrz zajęła się Paulina. Chciała, aby każdy z członków rodziny miał tam swój prywatny kąt. Włożyła w ten dom całe swoje serce. W wywiadzie dla magazynu „Familia” Maciej przyznał, że dom w Starej Miłosnej uważa za swój azyl:

„Nie mam problemów w pracy, które spędzałyby mi sen z powiek. Wychodzę z pracy, zamykam tę część mojego życia i jadę do domu”.

Na początku 2020 roku, ku zakończeniu wielu osób, Kurzajewscy rozwiedli się. Do podziału został, oczywiście, zgromadzony majątek, między innymi dom w Starej Miłosnej. Wydawało się, że Paulina będzie walczyć o to, aby go zachować. Ustalenia okazały się jednak inne i nieruchomość trafiła w ręce byłego małżonka.

Kawalerskie życie Macieja w wielkiej rezydencji

Dziennikarz został sam w dużym domu. Czy po wyprowadzce Pauliny dokonał we wnętrzach jakichś radykalnych zmian? Wiadomo, że nie zrobił generalnego remontu, a z gniazdka przystosowanego dla potrzeb rodziny urządził kawalerską przestrzeń. Pozostawił też bez zmian pokoje synów, którzy co jakiś czas odwiedzają go na dłużej lub wpadają na weekendy.

Wśród zdjęć, prezentowanych przez dziennikarza na Instagramie widać jego syna. Franek siedzi w elegancko urządzonym, przestronnym salonie. Czy meble i detale są dokładnie takie, jakie zostawiła Paulina?

Maciej, jako miłośnik biegania nie zapomina też o treningach. Niesprzyjająca aura czy śledzący go fotoreporterzy nie mogą przeszkodzić mu w utrzymaniu formy. Dlatego też zdecydował się przeznaczyć jeden pokój na domową siłownię. Wstawił do niej bieżnię i kilka innych sprzętów.

Mieszka tylko z kotem. Czy to niedługo się zmieni?

Kurzajewski nie zdecydował się na powrót do centrum Warszawy. W dotychczasowym domu jest mu wygodnie. Ma wiele przestrzeni, co szczególnie docenił to w trakcie pandemii. W tamtym czasie, gdy wiele obowiązków zawodowych mógł wykonywać zdalnie, zorganizował w jednym z pomieszczeń domowe biuro.

Po wyprowadzce Pauliny jednym stałym mieszkańcem domu w Starej Miłosnej, oprócz Macieja, jest jego ukochany kot. Ma tam iście królewskie warunki. Na zdjęciach publikowanych przez dziennikarza na Instagramie widać, jak pupil pije wodę bezpośrednio z kranu.

Ostatnio do Macieja i kota dołączył też Bono, owczarek niemiecki, który prze ostatnie miesiące mieszkał  mamy dziennikarza. Z tego zresztą Paulina Smaszcz też zdążyła skręcić medialną aferę

Czy autorski wystrój wnętrz Pauliny Smaszcz, spodoba się nowej partnerce Macieja? Dom Kurzajewskiego, który wcześniej był miejscem przeznaczonym dla całej rodziny, teraz stoi częściowo pusty. W końcu na stałe mieszka w nim tylko jedna osoba. Czy Katarzyna Cichopek zdecyduje się, aby zrezygnować ze swojego apartamentu w Warszawie i przeprowadzi się na obrzeża miasta? 

Na razie oboje na ten temat milczą. Być może, zamiast zaczynać życie w miejscach przepełnionych wspomnieniami, skuszą się na to, aby kupić nowy dom lub mieszkanie? Czy Kurzajewski zdecyduje się opuścić swoją ulubioną Starą Miłosną? Przekonamy się za jakiś czas.

No i jak świnka morska córki Kasi dogada się z kotem i psem Macieja...

Zobacz też:

Cichopek będzie w tym roku obchodzić święta aż trzy razy! Oto powód! A Kurzajewski?


Cichopek i Kurzajewski wkrótce "ogłoszą zaręczyny na okładce"! Ponoć to pomysł samej Joanny Kurskiej...


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już po zaręczynach! Wiemy jak wygląda pierścionek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama