Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sopot Match Race - najbardziej widowiskowe regaty w kraju

Jedne z najbardziej widowiskowych regat w kraju – Sopot Match Race – to dawka niezwykłych emocji dla miłośników prestiżowych sportów wodnych, którzy jak co roku mieli okazję podziwiać szybkie jachty i celebrować zwycięstwo przy kieliszku szampana.

Sopot Match Race to prestiżowe wydarzenie, które na stałe wpisało się na mapę polskiego żeglarstwa. Szesnasta edycja, jak co roku została zorganizowana w jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów, w Sopocie i przyciągnęła szerokie grono kibiców. Zaproszeni goście mieli możliwość przeżycia wyjątkowych emocji sportowych oraz uczestnictwa
w eleganckich przyjęciach. Za oprawę ceremonii finałowej wyścigu, po raz drugi, odpowiadał partner wydarzenia - marka szampanów premium G.H. Mumm.

Polska załoga na podium!

Sopot Match Race to najbardziej prestiżowe zawody w świecie polskiego żeglarstwa, które co roku przyciągają światowej klasy zawodników. Tym bardziej cieszy fakt, że w tym roku na podium znalazł się polski sternik, Karol Jabłoński, wraz ze swoją załogą. Zajęli oni 3 miejsce na dziesięć drużyn biorących udział w regatach. Gratulacje!

Niezwykle widowiskowe dostarczenie nagrody zwycięzcom

Ceremonia zamknięcia regat Sopot Match Race, gdzie uczestnicy sportowych zmagań świętują swoje sukcesy, co roku wzbudza wiele emocji. Również w tym roku przy sopockim molo na zgromadzonych widzów czekała niezwykła niespodzianka. Mogli oni obserwować bardzo widowiskową ceremonię dostarczenia nagrody zwycięzcom regat - sześciolitrowa butelka szampana G.H. Mumm. Wyjątkowy trunek został dostarczony helikopterem, przez pilota specjalizującego się w lataniu precyzyjnym, na ekskluzywny jacht motorowy, który brawurowo przewiózł sześciolitrową butelkę na sopockie molo.

Tegoroczną ceremonię zamknięcia regat uświetniła swoją obecnością, Małgorzata Kożuchowska, słynna polska aktorka i gość specjalny Sopot Match Race. Znana aktorka świętowała sukcesy wspólnie z finalistami oraz uczestniczyła w finałowej celebracji.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »