Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sekret gwiazdy w zasięgu ręki

Piękna Blake Lively zachwyca nie tylko na okładkach modnych pism, ale także wtedy, kiedy gasną światła na planie filmowym, a ona staje się normalną dziewczyną – taką jak każda z nas!

Wiadomo, że Blake prowadzi zdrowy tryb życia - nie pije, nie pali, nie imprezuje do białego rana, co oczywiście wpływa na kondycję skóry i jej wygląd. Ale aktorka przyznaje także, że nie uległa hollywoodzkiej modzie na odchudzanie - nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności, co także odbija się na wyglądzie - wiadomo przecież, że kobieta szczęśliwa, to kobieta piękna.

Ale nie tylko zdrowym nawykom Blake Lively zawdzięcza piękną cerę, która nas zachwyciła. Jej tajemnicą są odpowiednio dobrane kosmetyki, przede wszystkim te pielęgnacyjne, bo to one dbają przecież o stan skóry a tym samym jej wygląd. Sztuczki makijażystów i dobre kosmetyki do make`upu potrafią zdziałać cuda, jeśli jednak cera sama w sobie jest zadbana i odpowiednio pielęgnowana, nie są potrzebne żadne sztuczki ani cudowne działanie rozświetlających pudrów, blask jest naturalny. To właśnie zachwyciło nas w Blake Lively, kiedy zobaczyłyśmy ja na czerwonym dywanie.

Rozszyfrowałyśmy ją! Dowiedziałyśmy się, że podstawą w jej kosmetyczce jest krem udoskonalający Skin Perfection L`Oreal Paris.

Blake wybierając kosmetyki z linii Skin Perfection od L’Oreal Paris stawia nie tylko na nawilżenie skóry, ale również na redukcję zaczerwienień, ujednolicenie kolorytu, zatuszowanie widocznych porów. Dba o swoją skórę tak, aby stres i zmęczenie nie było widoczne.

Perfekcyjna nawet przy największym zbliżeniu skóra Blake Lively potwierdza obietnicę doskonałej skóry, ale postanowiłyśmy sprawdzić to na sobie.

Perfekcyjna cera czyli jaka? Naszym zdaniem to cera optymalnie nawilżona, bez widocznych porów, o równomiernym kolorycie i gładkiej, jednolitej powierzchni. Tak, taka jaką mają aktorki na czerwonym dywanie.