Reklama

Plotki

Piasek był 5 lat z Pirogiem?

Piątek, 4 kwietnia 2008 (09:48)

W niedawno udzielonym wywiadzie Andrzej "Piasek" Piaseczny niemal wprost to potwierdza.

Zdjęcie

Piasek, fot. Andrzej Szilagyi   /MWMedia
Piasek, fot. Andrzej Szilagyi  
/MWMedia
O tym, że Andrzej "Piasek" Piaseczny (37 l.), dziś już mocno nieświeża gwiazda, jest gejem, wiedzą wszyscy. Wystarczy wspomnieć, że przed laty piosenkarz otworzył w Krakowie gejowski klub pod jednoznacznie brzmiącą nazwą "Soho", a jedną ze swoich płyt nazwał "Popers" ("popers" to afrodyzjak popularny w środowiskach homoseksualistów).

Piasek co prawda nie zaprzeczał krążącym "na mieście" informacjom, ale także nie potwierdzał, od czasu do czasu przebąkiwał tylko ogólnikowo o jakichś związkach.

W wywiadzie dla magazynu "VIVA!" padło pytanie, czy jest ktoś, kto towarzyszy mu w podejmowaniu życiowych decyzji. Zauważcie, jak Piasek manewruje, by nie powiedzieć za dużo:

"Życie ze mną jest trudne. Zawód, jaki uprawiam, to nieustanne bycie w drodze. Jej górki i dołki. Przez pięć lat byłem bardzo mocno związany z kimś, kto wydawał się idealny do tego, byśmy się mogli razem zestarzeć. A jednak się rozeszliśmy. Nie wyszło, tak się przecież zdarza. (...)"

"Rozstanie z tym człowiekiem wyzwoliło we mnie paniczną niemal potrzebę znalezienia sobie kogoś. Teraz, natychmiast! To minęło, na szczęście. (...) Wiem, że moje poszukiwania domu, przeprowadzki to może być trudność dla partnera".

Czy to Piróg był owym partnerem, z którym Piasek był aż 5 lat? Plotki o tym, że byli razem, krążą już od dawna. Piasek twierdzi, że nie boi się, iż wyjdą na jaw jego mroczne sekreciki:

"Kompletnie się niczego nie boję. Pewnych rzeczy o sobie nie mówię. O innych powiedziałem wyjątkowo dużo. Ale wybacz, nie mam potrzeby powtarzania czegokolwiek czy biegania ze sztandarem [tęczowym? - red.]. Gdybym chciał wypisać coś sobie na czole, już bym to zrobił. Nie znaczy, że się do swojego życia nie przyznaję. Ja tylko już dziś o tym milczę. Jeśli piszą głupstwa, niech piszą. Jeśli uznam, że przekraczają granice, znam adresy prawników. A jeśli piszą o mnie prawdę? To jest moja prawda."

Andrzeju, czy nie lepiej byłoby po prostu przyznać się do swojej orientacji? Twoje wypowiedzi nie pozostawiałyby takiego niesmaku. Teraz już nic nie stracisz - czasy, gdy byłeś potarganym chłopcem, w którym kochały się nastolatki, minęły.

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl
  • Więcej na temat:geje

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Piasek był 5 lat z Pirogiem?

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (158)

Dodaj komentarz
robertek

~robertek -

Dupcia jest ciasna andzeju a pipcie trzeba pielegnowac

HETERO

~HETERO -

"czy nie lepiej byłoby po prostu przyznać się " PRZYZNAĆ SIĘ ??? ale do czego ??? TO JEGO PRYWATNA SPRAAWA !!!

Załączniki:
lolo

~lolo -

Piróg ....zeszmaciłes porzadnego chłopaka

Dekiel

~Dekiel -

Lizał Pirogowi kutange ? ale czaDDD

marc

~marc -

zawsze uwazałem jego piosenki za gejowskie zreszta zawsze wygladal i spiewał jak gej

A>F>

~A>F> -

Kto jest bez winy niech rzuci kamień... każdy tylko potrafi osądzać drugiego, a na swoje błędy nie patrzy! Dla mnie bez względu na orientację jest cudownym facetem z szalenie zajefajnym głosem!! Piasek jesteś WIELKI :)

Rafi

~Rafi -

To że jest pedałem wiedziałem od dawna ale wkurza mnie to że jest totalnym beztalenciem jeżeli chodzi o muzykę piosenkarz porównywany do Zagrobelnego głos przeciętny jest masa ludzi w Polsce bardzo utalentowanych a te jego kocie ruchy....żal

27 latek

~27 latek -

Piasek jeśli to czytasz - SZACUNEK. Gdyby każdy tak się zachowywał byłoby super. Nic nikomu do tego to Twoja sprawa i przynajmniej nie trąbisz jak Biedroń na lewo i prawo jak jest źle i jak geje mają gorzej. BRAWO !

martaa

~martaa -

Chh. wam w d! bo Pasek jest bogiem! z głebi duszy go ko cham bo topi moje lody! a piróg jest gejem, a piasek nie lubi kakao

beznes

~beznes -

lubi wąchać czarne kakałko.