Nosowska w programie Hanny Lis częstuje chipsami!

Kasia Nosowska będzie gościem Hanny Lis w programie „Między słowami”, który zobaczymy na antenie Polsat Cafe w niedzielę wielkanocną o godz. 15:30.
Czego możemy się spodziewać?

Hanna Lis: Po tych dwudziestu kilku latach zdecydowałaś się zawiesić działalność zespołu Hey. Postanowiłaś zobaczyć, kim jest Kaśka Nosowska poza Hey’em. Wiesz już jaka jesteś?

Kasia Nosowska: Nagle się okazało, co jest dla mnie dość szokujące, że potrafię funkcjonować bez tej macierzy jaką jest Hey.

Dlaczego Kasia podjęła taką decyzję i czy z perspektywy czasu uważa, że to był dobry krok? Jakie są jej plany na przyszłość? Hanna Lis zapyta o to wokalistkę.

Hanna Lis: Jaka jesteś jako matka?

Kasia Nosowska: Sądzę, że przesadziłam z udzielaniem wsparcia mojemu synowi i przekazywania mu takiej wiary w siebie. Tak bardzo chciałam mu pokazać, że go kocham i zapewnić go, że - co by się nie działo - to i tak jest najlepszy, że chyba chłopak ma teraz przerąbane w zderzeniu z rzeczywistością :)

W programie zobaczymy również Kasię prowadzącą trening w myśl zasady Fat&Happy. Na planie pojawi się m.in. pizza, chipsy i czekolada. Dowiemy się także, dlaczego Kasia Nosowska uważa, że Ewa Chodakowska by sobie z nią nie poradziła...
Polsat
Najlepsze tematy