Lara Gessler zachwycona małżeństwem!

Lara Gessler (28 l.) wyszła za mąż w ostatni weekend sierpnia 2017 roku – uroczystość miała świecki charakter, a wesele odbyło się w leśnym zagajniku pod Warszawą. Mimo że gwiazda starała się utrzymać swój ślub w tajemnicy przed mediami, i tak stał się on jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w 2017 roku.
Szybko też pojawiły się plotki o pierwszych problemach małżeńskich, które Lara Gessler dementuje.

"Jest wspaniale, małżeństwo to cudowna rzecz, nic więcej nie powiem, ale jestem bardzo szczęśliwa" – mówi Lara agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zapewnia, że równie dobrze powodzi się jej w życiu zawodowym. Nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że po debiutanckiej książce „Słodki zielnik Lary” ma kolejne plany wydawnicze.

"Szykuje się druga książka w tym roku, nad tym dużo pracuję, a więcej na razie nie mogę powiedzieć" - dodaje córka Magdy.

Restauratorka nie stroni również od bywania na imprezach show-biznesowych. Ostatnio gościła na dorocznym Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który gromadzi nie tylko przedstawicieli mediów, lecz także osoby ze świata biznesu, kultury i polityki. Lara Gessler nie ukrywa, że poświęciła sporo czasu na przygotowania do tego wyjścia.

"Wydaje mi się, że takich bali jest bardzo mało, kiedy naprawdę możemy się ubrać elegancko, stosownie do okazji, bo idea jest piękna i duża. Brakuje takich przedsięwzięć i takich bali jak ten" - ubolewa.
Najlepsze tematy