Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan zachwycona nowymi przyjaciółkami

Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan (w wieku Szulim-Badziak-Woźniak-Starak) jest szczęśliwa, że udział w programie „Azja Express” zaowocował przyjaźnią z Hanną Kedaj-Smoktunowicz-Lis i Agnieszką Szulim-Badziak-Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji, każda spełnia się bowiem zawodowo.

– Właśnie to nam się podoba, że fajna rzecz nam została, dobra relacja i bardzo się cieszymy, że tak może być – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Panie chętnie spędzają wspólnie czas, pokazują się razem na oficjalnych imprezach, zamieszczają wspólne zdjęcia na Instagramie. Zdaniem Kostrzewskiej-Rozenek-Majdan ich przyjaźń pokazuje, że w show-biznesie możliwe jest nawiązanie pozytywnych, ciepłych relacji, pozbawionych zawiści i rywalizacji.

– My nie rywalizujemy, bo każda z nas jest spełniona zawodowo. Cieszymy się, że możemy dzielić się doświadczeniem – mówi gospodyni programu „Projekt Lady”.
Najlepsze tematy