Adam Adamonis będzie pomagać kobietom

WIDEO | Wtorek, 8 września 2015 (14:27)

Aktor rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej. Autorska metoda Adama Adamonisa ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi.
Adam Adamonis prowadzi firmę zajmującą się rozwojem osobistym. O sobie mówi jako o specjaliście od budowania relacji i zdejmowania blokad w ciele. Wraz ze swymi współpracownikami prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne dla osób pracujących publicznie, szukających rozwoju osobistego, pragnących pozbyć się blokad ciała i umysłu. Celem szkolenia jest redukcja stresu, relaks ciała i umysłu, wzmocnienie pewności siebie i wiarygodności. W pracy tej aktor wykorzystuje techniki relaksujące ciało i umysł, pracę z głosem i kamerą, techniki motywacji i improwizacji oraz pracę ze skojarzeniami emocjonalnymi.
– Od dziecka dużo pracowałem ruchowo, trochę tańczyłem. I przez te zajęcia tak naprawdę widziałem siebie, moje blokady, moją pracę rozwojową i to wszystko dało mi tak duże doświadczenie, że potrzebuje się tym dzielić z innymi. Chcę pokazać, jak sobie poradziłem ze zdejmowaniem blokad w ciele, które odbierały mi mowę, odwagę. – mówi Adam Adamonis.
Newseria Lifestyle