Rafał Maślak wybierze się na studniówkę z jedną ze swoich fanek

Rafał Maślak postanowił spełnić marzenie jednej z polskich maturzystek i zostać jej partnerem na studniówkowym balu. Przyznaje, że liczba zgłoszeń go zaskoczyła, otrzymał bowiem e-maile nie tylko od fanek, lecz także ich rodziców i dziadków. Nie ukrywa też, że sporo zdjęć i opisanych przez dziewczyny historii przykuło jego uwagę.
Mister Polski twierdzi, że dostał od losu więcej niż się spodziewał, dlatego teraz chce pomóc realizować marzenia innych ludzi. W listopadzie na swoim profilu na Facebooku Rafał Maślak zapytał fanki, czy któraś zechciałaby zaprosić go na studniówkę. Chętne miały przysłać swoje zdjęcie i uzasadnienie, dlaczego właśnie ich partnerem na balu miałby zostać najprzystojniejszy polski mężczyzna.
– Napisałem po prostu, żeby napisały coś o sobie, wysłały zdjęcie, jakąś ciekawą historię. Przede wszystkim zwracam uwagę na jakiś fajny tekst, który mi przyślą. Do jednej z nich pojadę. Ubiorę się ładnie, a że nie najgorzej tańczę, to zabiorę ją na bal i postaram się, żeby spędziła ten wieczór wyjątkowo – mówi Rafał Maślak.
Najlepsze tematy