Mateusz Maga: Chcę wykorzystać moment, który się nadarzył!

Mateusz Maga coraz częściej gości na polskich salonach. W rozmowach z reporterami wciąż żali się, że od czasu, gdy wziął udział w programie „Top Model”, musi zmagać się z niechęcią internautów i widzów. Na Facebooku powstał nawet profil o nazwie „Mateusz Maga wypier****j”, który polubiło 60 tys. osób. W mediach pojawiły się doniesienia, że młody model cierpi na depresję, nie może bowiem poradzić sobie z ilością nienawistnych komentarzy. "Staram się być szczęśliwy i chcę wykorzystywać jak najlepiej moment, który się właśnie nadarzył, dlatego skupiam się przede wszystkim na modelingu. Jednak ze względu na trwający jeszcze program mam pewne ograniczenia" – mówi Mateusz Maga.
Model przyznaje, że udział w programie „Top Model” oprócz szansy na karierę ma też inne pozytywne strony. Mateusz Maga jest coraz chętniej zapraszany na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia kulturalne...
"Nie boję się uczestniczyć w takich wydarzeniach. Na te, które mnie interesują, i na te, które, chociażby jak MTV, uczęszczałem w poprzednich latach, przychodzę. Natomiast to, że jestem zapraszany na ścianki, wiąże się właśnie z programem" – mówi Mateusz Maga. (Źródło: Newseria Lifestyle)
Najlepsze tematy