Stefano Terrazzino: Z Agnieszką Sienkiewicz łączy mnie...

WIDEO | Piątek, 5 września 2014 (10:08)

Nadajemy z Agnieszką na tych samych falach – podkreśla Stefano Terrazzino. Przyznaje też, że z Agnieszką Sienkiewicz łączy go podobny temperament i podobne poczucie humoru. Chwali też postępy taneczne partnerki i nie wyklucza, że ponownie sięgnie po Kryształową Kulę. Pierwszy odcinek drugiej edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” na antenie telewizji Polsat już dziś.
Tancerz chętnie publikuje zdjęcia z treningów w mediach społecznościowych i ma nadzieję, że dobre porozumienie jego i Agnieszki Sienkiewicz zaprocentuje w tańcu. Chwali też postępy swojej partnerki i przyznaje, że ma ona taniec we krwi. Podkreśla jednak, że czasami podczas treningów musi studzić jej nadmierny temperament. Aktorka nie potrafi bowiem jeszcze kontrolować swojej dynamicznej natury i dostosowywać poziomu energii do rodzaju tańca.
– Agnieszka ma tyle energii, że muszę nad nią panować. Jest to zadanie trudne, bo są tańce, w których trzeba trochę ten temperament schować. Akurat ja to lubię, bo dla mnie jest to łatwe i ciekawe. Dla wielu tańczących trudniej jest, kiedy ten temperament trzeba pokazać. W przypadku Agnieszki jest odwrotnie, ale to jest zadanie dla mnie, muszę inaczej pracować, spróbować innych metod. Choć przyznam, że takie wyzwanie też jest dla mnie fajne, bo inspiruje mnie na nowo – mówi Stefano Terrazzino.
Najlepsze tematy