Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Korwin-Piotrowska była w to zamieszana. Największe skandale z udziałem dziennikarki!

Karolina Korwin-Piotrowska (51 l.) to znana dziennikarka oraz felietonistka, która nie raz wywoływała ostre kłótnie i mocno krytykowała pewne osobistości. Jest znana z ostrego języka i nieprzebierania w słowach. Jakie były największe skandale z jej udziałem? Przeczytajcie!

Kim jest Karolina Korwin-Piotrowska?

Karolina Korwin-Piotrowska urodziła się 13 stycznia 1971 r. w Warszawie, gdzie nadal mieszka. W jej rodzinie nie brakowało sławnych nazwisk! Cioteczną prababką dziennikarki była znana pisarka Gabriela Zapolska, a dziadkiem - założyciel Polskiego Radia Jan Piotrowski. Jej ojcem jest natomiast  Stanisław Sommer, mężczyzna, który został odznaczony orderem Virtuti Militari za Kampanię Warszawską. 

Karolina Korwin-Piotrowska ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Związała się z Radiem Kolor, gdzie rozpoczęła się jej kariera. W latach 2006-2017 prowadziła program "Magiel towarzyski", gdzie dała się poznać jako zacięta prowadząca, która nie boi się na głos krytykować innych. 

Reklama

Z pewnością w swojej roli czuje się doskonale. Jak przyznała w wywiadzie dla Onet.pl: 

W swojej książce "Alfabet polskiego szołbiznesu" pisała także: "Każdy, kto pracuje w mediach i pewnego dnia siada przed mikrofonem, kamerą albo klawiaturą komputera, jest bezczelnym megalomanem z parciem na szkło. Kocha tę robotę i niczego innego poza tym nie umie. Albo umie niewiele. I wszyscy, którzy mówią inaczej, bezczelnie dorabiając ideologię do bycia na świeczniku, łżą. Jak psy".

Jakie są największe skandale w jej karierze? 

Karolina Korwin-Piotrowska: skandale z Kubą Wojewódzkim

W marcu 2022 r. internet obiegł fragment nagrania programu Kuby Wojewódzkiego, który od lat prowadzi swój talk-show na stacji TVN. Jego gościem była Karolina Korwin-Piotrowska. We fragmencie widać moment, w którym dziennikarka z wielkim niesmakiem opuszcza studio nagrań po uprzednim wyzwaniu Wojewódzkiego.

W sieci zawrzało. Ta para od dawna publicznie wbijała sobie szpilki.  Zarówno Korwin-Piotrowska, jak i Wojewódzki są znani z tego, że swoje marki osobiste budują na kontrowersji. 

Dziennikarka już wcześniej miała ostre starcie z Wojewódzkim. Było to po jej wizycie w jego talk-show w 2004 r. Krytycznie wypowiadała się zarówno o samym prowadzącym, jak i jego programie. Kolejny konflikt nastąpił w 2018 r. - po tym, jak gościem była aktorka Magda Boczarska. 

Kuba Wojewódzki pozwolił sobie na kilka niewybrednych komentarzy. Aktorka poczuła się nieswojo i odpowiedziała: "Zaraz ci powiem »me too« i się skończy". Później na Instagramie pochwaliła ją Korwin-Piotrowska, przy okazji nazywając Wojewódzkiego smutnym seksistą i gawędziarzem erotomanem! 

Nic więc dziwnego, że kiedy pojawiło się nagranie, w sieci zawrzało. W filmie można usłyszeć, że oburzona Karolina mówi: "Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem, 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni".

Widzowie z niecierpliwością czekali na odcinek. Jak się okazało - sytuacja była ustawką! Korwin-Piotrowska wcale nie wyszła w trakcie programu, była to tylko zaplanowana scena, która została pokazana na koniec. Udało im się jednak nabrać wielu widzów! 

Karolina Korwin-Piotrowska: zarzuty o mobbing

Karolina Korwin-Piotrowska wywołała wiele emocji swoją najnowszą książką "Wszyscy wiedzieli". Porusza w niej temat mobbingu w świecie filmu, a w szczególności na uczelniach przygotowujących studentów do wejścia w świat show-biznesu. W książce rozmawia o temacie z byłymi studentami, wykładowcami, władzami uczelni i psychologami. Pojawiły się także historie takich gwiazd, jak Joanna Koroniewska czy Weronika Rosati, które podzieliły się swoimi doświadczeniami. 

Szybko jednak pojawiły się zarzuty w stronę Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Wiele osób chętnie przypomniało, że w programie "Magiel Towarzyski" często obrażała celebrytów, co ociera się o mobbing. 

Korwin-Piotowską ostro skrytykowała Monika Janowska, żona prezentera Roberta Janowskiego. Napisała wówczas na Instagramie: "Maglowała Pani towarzysko moich kolegów i ten smród się potem ciągnął latami. Bez mrugnięcia okiem prała Pani »brudy«, które do Pani nie należały, a które, w większości, okazywały się zwykłym, fałszywym paszkwilem brukowców".

Ostre słowa na temat hipokryzji Korwin-Piotrowskiej napisała też Katarzyna Dowbor. Prezenterka skomentowała w sieci: "Pani Karolino! Czytam te wszystkie wywiady z Panią i zachwyt nad Pani odwagą i jest mi bardzo smutno. Szkoda, że tak szybko zapomniała Pani, jak w programie »Magiel Towarzyski« niszczyła ludzi. Kasię Skrzynecką, Piotra Gąsowskiego, mnie i wiele innych osób". 

Jak widać, skandale nie omijają Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jak myślicie, czy  w przyszłości jeszcze o niej usłyszymy?

Zobacz też:

Celebryci, którzy podjęli się "zwykłej" pracy. Jest ich wielu, ale kto by się spodziewał!

Telekamery "Tele Tygodnia" 2022: Znamy zwycięzców! Nie brakowało zaskoczeń, ale to Doda pozamiatała

Martyna Wojciechowska szuka pracy na Instagramie! Co się stało?

Ukraińskie media: Putin podał datę końca "operacji wojskowej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska

Reklama

Reklama

Reklama