Reklama

Reklama

Reklama

Serce Dawida Podsiadły jest już zajęte. Kim jest jego ukochana?

Dawid Podsiadło (29 l.) to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów swojego pokolenia. Autor tekstów, wokalista oraz multiinstrumentalista nie mówi zbyt często o swoim życiu uczuciowym, dlatego spróbowaliśmy sami znaleźć informacje na temat jego związków.

Dawid Podsiadło: Małomiasteczkowy chłopak

Dawid Podsiadło urodził się i wychował w Dąbrowie Górniczej na Górnym Śląsku. Tam też uczęszczał do szkoły muzycznej i założył swój pierwszy zespół - Curly Heads - w którym był wokalistą. Artysta nigdy nie miał problemu z tym, by mówić o swoim pochodzeniu i korzeniach. W końcu sam stworzył utwór "Małomiasteczkowy" (posłuchaj!).

Początki kariery Dawida Podsiadły były skromne. W 2011 r. wziął udział w przesłuchaniu do programu "X Factor" i odpadł na etapie boot campingu. Chłopak nie poddał się jednak i rok później ponownie wziął udział w tym samym talent show.

Reklama

Tym razem był lepiej przygotowany i bardziej odporny na presję. Wzbudził prawdziwą sensację i na każdym  etapie zachwycał swoim talentem. Podsiadło wygrał finał programu. Zapewne wtedy nie przypuszczał, że to zwycięstwo będzie punktem zwrotnym w jego życiu.

Ta wygrana w 2012 r. otworzyła mu drogę do kariery, co umiejętnie wykorzystał — lepiej niż którykolwiek z uczestników tego muzycznego talent show.

Dawid Podsiadło - nowa płyta

Dawid Podsiadło 21 października wydaje nową płytę. Będzie to czwarty album artysty. Do tej pory wydane zostały "Comfort and Happiness" z 2013 roku, "Annoyance and Disappointment" wydany w 2015 oraz "Małomiasteczkowy" sprzed czterech lat. Fani Podsiadły z niecierpliwością oczekują utworów zgromadzonych na krążku "Lata dwudzieste". Już sama okładka zapowiada się interesująco. 

Życie uczuciowe Dawida Podsiadło

Przez długi czas był związany z Eweliną Cnotą. Para planowała nawet ślub, ale po latach związek się rozpadł. Samotność Dawida nie trwała jednak długo - podczas jednego z koncertów w 2020 r. ogłosił, że nie jest już singlem. Co wiadomo o jego wybrance serca?

W mediach społecznościowych Podsiadły próżno szukać postów na temat życia osobistego. Artysta wykorzystuje te kanały wyłącznie do zapowiedzi swoich kolejnych albumów lub wyjaśniania kwestii dotyczących twórczości. Oto przykład:

Dawid Podsiadło: duet z Magdaleną Laskowską

Okazuje się, że jeden z topowych artystów młodego pokolenia tworzy szczęśliwy związek ze skrzypaczką Magdaleną Laskowską. Dziewczyna ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Ralph Kamiński, Ewa Bem czy zespół Feel. Z Dawidem połączyło ją nie tylko uczucie, ale także muzyka.

Magdalena Laskowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest nie tylko czynną skrzypaczką, ale również nauczycielką gry na tym instrumencie. Jak sama podkreśla: "Uczenie muzyki to nieodzowna część życia artystycznego".

Laskowska pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mama uczy zawodowo gry na fortepianie, a Magdalena od najmłodszych lat towarzyszyła jej podczas lekcji. Niestety, nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się wiele na temat wybranki serca Dawida, ponieważ Magda ma na Instagramie prywatne konto.

Trzeba przyznać, że para dobrze pilnuje swojej prywatności. Choć wcześniej Dawid był bardzo aktywny na Twitterze, nie pojawił się tam od lutego. A to był jeden z jego ostatnich postów:

Możemy domyślać się, że para poznała się w pracy - Magda grała i nadal gra w zespole Dawida. Znaleźliśmy nawet post artysty ze zdjęciem, na którym występuje z Magdą na scenie.

Na razie nic nie wiadomo na temat planów założenia rodziny. Jakiś czas temu Kuba Wojewódzki miał zażartować, że Dawid musi mieć dziecko z jedną z chórzystek zespołu "Soul City", jednak fanom wokalisty ten żart ewidentnie nie przypadł do gustu.

***

Zobacz także:

Open'er 2022: Rozczarowani uczestnicy wychodzili z koncertu Dawida Podsiadło. "Bez klimatu"

Najbliżsi Dawida Podsiadły. Kto najmocniej wspiera autora "Trójkątów i kwadratów"?

Dawid Podsiadło "Lata dwudzieste": głos pokolenia [RECENZJA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło | Lata dwudzieste

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy