Reklama

Reklama

Reklama

Open'er 2022: Rozczarowani uczestnicy wychodzili z koncertu Dawida Podsiadło. "Bez klimatu"

Dawid Podsiadło (29 l.) był jednym z wyczekiwanych polskich artystów na tegorocznym Open'erze. Niestety rozczarowani fani zaczęli szybko opuszczać jego koncert, co wywołało sporo zamieszania. "W ogóle bez klimatu to było" - mówi nam informator. Co się wydarzyło?

Open'er Festival 2022 zakończył się 2 lipca w sobotnią noc. Muzyczne wydarzenie co roku przyciąga do Trójmiasta tłumy gwiazd i melomanów. Tą edycję z pewnością wszyscy zapamiętają na długo - nawet te osoby, których nie było na miejscu. 

Open'er Festival 2022: pechowa edycja?

Wyczekiwany festiwal muzyczny powrócił na lotnisko Gdynia-Kosakowo po dwóch latach, ale musiał zmierzyć się z nie lada wyzwaniem ewakuacji uczestników przed nadchodzącą burzą

Reklama

Zachowanie organizatorów pozostawia jednak wiele do życzenia - festiwalowicze skarżyli się na brak komunikacji, złe traktowanie przez ochronę i kosztowny powrót na własną rękę.

Tymczasem Alter Art wyłączył możliwość komentowania postów i wymiany informacji między Openerowiczami we wszystkich mediach społecznościowych. Wiele osób podkreśla, że już więcej nie kupi tak drogiego karnetu na legendarny festiwal. 

Co więcej, po masowej ewakuacji zostały odwołane koncerty Dua Lipy, Megan The Stallion oraz wszystkich artystów z Tent Stage. Organizatorzy opublikowali w zamian oświadczenie, w którym zaoferowali specjalne vouchery na kolejny dzień imprezy lub do wykorzystania w ciągu najbliższych trzech lat. 

Publiczność rozczarowana koncertem Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło był jednym z artystów występujących na tegorocznym Open'er Festivalu. Uczestnicy byli jednak oburzeni, że muzyk, który wyprzedaje całe stadiony ma zagrać na wątpliwej scenie Tent Stage pod namiotami, w dodatku maksymalnie oddalonej od głównej sceny, na której wkrótce miał dać koncert Taco Hemingway

Występ Dawida jednak nie spełnił oczekiwań publiczności i wywołał sporo zamieszania. Tent zazwyczaj dedykowany jest zespołom wykonującym muzykę elektroniczną. Nie był też w stanie pomieścić tłumów, które przybyły, aby posłuchać nowego repertuaru artysty. 

Fani stojący pod niewielkimi telebimami zaczęli krzyczeć w stronę muzyków, aby grali głośniej, ponieważ po bokach sceny nic nie było słychać. W efekcie zniechęcona tłumem i problemami z nagłośnieniem widownia zaczęła się ewakuować w drugą stronę lotniska... co również było logistycznym wyzwaniem. 

Jak można zauważyć na Instagramie Dawida, on sam nie zamieścił żadnej relacji z koncertu. 

Zobacz też:

Nowy singiel Dawida Podsiadło DRWI z Polaków? Oto "Post"

Tak gwiazdy bawią się na Open'erze 2022! Jessica Mercedes udaje Kate Moss, Gabi Drzewiecka pozuje z Maneskin

Drugi atak rekina w egipskim kurorcie. Ofiarą Rumunka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Opener | opener festival 2022 | Dawid Podsiadło

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy