Reklama

Reklama

Reklama

Izabela i Adam Małyszowie wzięli ślub, gdy byli nastolatkami. Niezwykła historia ich miłości

Adam Małysz (44 l.) to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków. Choć jego kariera była bardzo długa i pełna zwycięstw, jeszcze dłużej trwa relacja Adama z żoną Izabelą (43 l.). Jak para się poznała? Ile lat są razem? Czy mają dzieci? Oto odpowiedzi!

Kim jest Adam Małysz?

Adam Małysz to skoczek narciarski i kierowca rajdowy. W latach 2016-2022 był dyrektorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Aktualnie jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Z wykształcenia Adam jest blacharzem-dekarzem. W 2010 roku zdał maturę i uzyskał średnie wykształcenie.

Mało kto wie, że zamiłowanie do narciarstwa Adam Małysz odziedziczył po dziadku, który miał własną skocznię. Również jego ojciec był blisko z branżą, ponieważ pracował w klubie sportowym. Nic dziwnego, że Adam miał możliwość, by pierwsze skoki wykonać już w wieku sześciu lat. Dalej wszystko poszło jak z płatka. W 1993 roku zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów, a rok później seniorów. 17 marca 1996 zwyciężył w konkursie Pucharu Świata.

Reklama

Adam Małysz został pierwszym w historii skoczkiem, który sięgnął po kryształową kulę trzy razy z rzędu.

Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 230 tysięcy użytkowników.

Kim jest Izabela Małysz?

Izabela ukończyła Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku administracja publiczna. Zawodowo zajmuje się rodzinnym biznesem, razem z mężem prowadząc dom wczasowy o nazwie Apartamenty u Małyszów.

Uczestniczyła w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zatańczyła razem z ulubieńcem widzów, Stefano Terrazzino. Niestety, odpadła w czwartym odcinku, z czym nie mogło pogodzić się wielu oglądających. Jej taniec uznali za bardzo dobry, a werdykt za niesprawiedliwy.

Izabela jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 40 tysięcy użytkowników serwisu.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Adam Małysz i Izabela Polok (nazwisko panieńskie) poznali się w dzieciństwie, a dokładniej w szkole podstawowej. Adam uczył się w klasie wyżej. Do tego byli sąsiadami - ich rodzinne domy dzieliło zaledwie 500 m.

Adam i Izabela po ukończeniu szkoły poszli do innych placówek i przez pewien czas nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. Jak wspominał Adam podczas rozmowy z Tomaszem Kalembą z "Onet Sport":

"Nasze drogi się rozeszły. W końcu spotkaliśmy się na dyskotece. I tak rozpoczął się nasz związek. Zadziałała magia dyskoteki. Banalna historia, prawda?"

Adam i Izabela zostali parą latem 1996 roku, a pod koniec stycznia 1997 się zaręczyli. Ślub wzięli w czerwcu 1997 roku. Adam miał wtedy 19 lat, a jego żona 18. Izabela spodziewała się wtedy dziecka.

Narodziny córki Małyszów

Córka Małyszów, Karolina, przyszła na świat 31 października 1997 roku. Ponieważ para została rodzicami w bardzo młodym wieku, często musiała wysłuchiwać negatywnych komentarzy.

"Niejedni myśleli, że to była wpadka i to było dla nas trochę bolesne. Mimo wszystko mi się wydaje, że byliśmy dosyć dojrzali jak na swój wiek, dlatego to tak poszło i chyba dlatego dalej jesteśmy razem" - wyznał Adam Małysz w 2018 roku w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Karolina Małysz-Czyż - czym się zajmuje córka Adama Małysza?

Karolina Małysz (24 l.) od najmłodszych lat była blisko mediów, szczególnie gdy wszyscy kibicowali jej ojcu podczas najważniejszych zawodów. 

Dziś - dorosła kobieta - w życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną. Zdecydowała się na dwuczłonowe nazwisko: Małysz-Czyż. 

W 2022 roku Karolina zdobyła tytuł magistra na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Razem z mężem prowadzi profil @czyzby.podroz, na którym dzielą się zdjęciami z pięknych miejsc, które odwiedzają.

Gdzie mieszkają Adam i Izabela Małysz?

Izabela i Adam Małysz mieszkają w Wiśle, ich rodzinnej miejscowości. Mają tam duży dom z ogrodem i widokiem na góry. Para chętnie dzieli się kulisami prywatnego życia, pokazując również wnętrze domu. Na zdjęciu poniżej można zobaczyć piękny ogród i kawałek przestronnego salonu.

25 lat później

Dziś, po 25 latach małżeństwa Małyszów, trudno odnieść wrażenie, że cokolwiek między parą się zmieniło. Szczęśliwi jak w dniu ślubu, razem podróżują, np. do słonecznych Włoch, a także prowadzą wspólny biznes.

Na udostępnionych zdjęciach prezentują się jak młodzi, zakochani uczniowie. Zupełnie jakby nigdy nie opuścili dyskoteki, na której się w sobie zakochali! Takiej miłości można pozazdrościć!

Czy Izabela i Adam mają przepis na udane małżeństwo? Prawdopodobnie jest nim po prostu silne uczucie i to, że żadne z nich nie poddało się złym stronom sławy. Jak zdradziła żona skoczka w wywiadzie dla "Faktu":

"Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem".

Izabela niejednokrotnie dzieliła się w wywiadach swoimi poglądami o cenie bycia w blasku fleszy i tym, że plotki wiele razy sprawiły jej przykrość. Mimo to postanowiła wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". W nowej roli poradziła sobie znakomicie!

"Jestem z niej bardzo dumny i cieszę się, że w końcu może spełniać swoje marzenia. Jak to pan Andrzej Grabowski powiedział: »Teraz to ja jestem cieniem orlicy«" — napisał Adam po jednym z występów żony.

Adam Małysz dziadkiem?

Szczęśliwa rodzina Małyszów czeka na... zostanie dziadkami. Choć Karolina nie planuje jeszcze macierzyństwa, Adam nie ukrywa, że czasami rozmawia z żoną o nowej roli, a nawet jej oczekuje. Wyznał to także w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

"Nawet z żoną rozmawialiśmy o tym ze 2-3 lata temu, że jakbyśmy wzięli gdzieś wnuka na urlop, to wyglądalibyśmy jak rodzice. Trzeba by tylko dziecku powiedzieć: »Nie mów: dziadku, babciu, tylko np. wujku, ciociu«".

Parze życzymy wielu szczęśliwych lat razem!

Zobaczcie również:

Izabela Małysz przeszła kolejną metamorfozę i już tak nie wygląda! Fani zasypali ją komplementami

Adam Małysz i jego majątek. Jak bardzo bogaty jest były skoczek narciarski?

Adam Małysz długo namawiał żonę i córkę! "Miałem argumenty"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz | Karolina Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy